Wiktor Pionk na meczu kadry rocznik 2008.

Zwycięstwo i porażka z Podlaskim ZPN

Dnia 9 czerwca 2021 kadry Pomorskiego ZPN z roczników 2007 i 2008 rywalizowały na wyjeździe z kadrami Podlaskiego ZPN. Nasi zawodnicy zanotowali porażkę i zwycięstwo.


Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny, kategoria wiekowa U-14 (C2 – rocznik 2007)

Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 3:1 (0:0)
Bramka:Aleksander Reclaw (asysta Miłosz Kaczmarek)

Continue reading

Kadra Pomorskiego ZPN U-15

Kadra Pomorskiego ZPN U-15 dziewcząt: powołania na 11-13.06.2021 r. – turniej kadr wojewódzkich

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek na IV turniej Kadr Wojewódzkich U15 dziewcząt, który odbędzie się w Ostródzie w dniach 11-13.06.2021. Zbiórka powołanych zawodniczek w dniu 11.06.2021 (piątek) godz. 10:00 w Gdyni stadion NSR ul. Kazimierza Górskiego 10.

15. Grzywińska Zuzanna – AP Lotos Gdańsk /MKS Gryf Tczew

Kadra 2008

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2008 na mecz mistrzowski Podlaski ZPN – Pomorski ZPN , który odbędzie się dnia 0 9 .0 6 .2021r. w Białymstoku

15. Wiktor Pionk – Gryf Tczew

U-16: Słowenia 0-1 Polska- bramka Oliwiera Sławińskiego.


Reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2005), której trenerem jest Dariusz Gęsior, wygrała 1-0 (1-0) w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Słowenii. Polacy ze Słoweńcami zagrają jeszcze raz podczas tego zgrupowania, drugie spotkanie zaplanowane zostało na 9 czerwca.6 czerwca 2021, 17:00 – Kranjska Gora
Słowenia 0-1 Polska
Oliwier Sławiński 21

Słowenia: 12. Luka Kolar (68, 1. Lukas Tomažič) – 3. Luka Poredoš, 4. Jošt Zajc, 5. Mark Stojinović, 6. Beno Selan, 7. Lan Hribar, 8. Tin Štricelj, 9. Luka Baš, 10. Niko Kasalo, 11. Jaka Čuber Potočnik, 13. Mark Šerbec (58, 21. Tine Čuk).

Polska: 12. Marcel Mendes-Dudziński – 2. Tommaso Guercio, 5. Patryk Rychlik, 4. Bartosz Tomaszewski, 18. Krystian Derkacz – 8. Mateusz Wójcik, 3. Wiktor Gromek (46, 17. Mikołaj Nasalski), 20. Jakub Jędrasik (61, 7. Dawid Zięba), 16. Dominik Janeczek (46, 19. Maksymilian Dziuba) – 9. Oliwier Sławiński (79, 10. Tomasz Walczak), 11. Kacper Masiak (61, 6. Bartosz Falbierski).

Kolejka ligowa

Wyniki kolejki ligowej  drużyn MKS Gryf Tczew  Wiosna 2021

22/23.05.2021

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „MAX BÖGL”

  GRYF TCZEW-Arka Gdynia SSA  1-18

I liga wojewódzka C1 Trampkarz

CARTUSIA KARTUZY-GRYF TCZEW 0-2

I liga wojewódzka C2 Trampkarz

LECHIA GDAŃSK -GRYF TCZEW  2-0

 I liga wojewódzka D1 Młodzik

  SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKAGRYF TCZEW  3-1

MALBORK: B1 JUNIOR MŁODSZY

GRYF II TCZEW -POMEZANIA II MALBORK 0-2

MALBORK: C2 TRAMPKARZ

GRYF II TCZEW -ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD. 2-14

Malbork: D1 Młodzik

GRYF II TCZEW 3 : 2 GKS GARDEJA

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1

GRYF TCZEW-  JEDYNKA PELPLIN 14-0

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2

GRYF II TCZEW-UNIA TCZEW  przełożony

Continue reading