Kolejka ligowa 07/08.05.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW : RADUNIA PG STĘŻYCA 2-1

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW- Ósemka Lębork 6-2

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW : JEDYNKA REDA 3-4

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW-JAGUAR GDAŃSK 0-2

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 MKS Gryf Tczew AMIGO PRZYJAŹŃ 6-3

MALBORK: D1 MŁODZIK GRUPA 1- rocznik 2009

MKS GRYF II TCZEW : ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 22-0

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1-rocznik 2010

MKS GRYF TCZEW : Sparta Rakowiec 8-3

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2-rocznik 2010

Styna Godziszewo- MKS GRYF II TCZEW 4-2

Kolejka ligowa 29.04/03.05

19/20.03.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW 4 : 1 GEDANIA GDAŃSK

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

JEDYNKA REDA 7- 1 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW 3 : 4 GEDANIA GDAŃSK

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

JANTAR USTKA 3 : 4 MKS GRYF TCZEW

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 GRYF TCZEW 1:3 KP STAROGARD GDAŃSKI

MALBORK: D1 MŁODZIK GRUPA 1- rocznik 2009

ORZEŁ SUBKOWY 1 : 3 MKS GRYF II TCZEW

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1-rocznik 2010

RODŁO KWIDZYN 3:1 MKS GRYF TCZEW

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2-rocznik 2010

MKS GRYF II TCZEW : POMEZANIA II MALBORK

Reprezentacja Polski do lat 17,

eME U-17: Polska 2-1 Kosowo. Awans Polski

Reprezentacja Polski do lat 17, której trenerem jest Dariusz Gęsior, wygrała 2-1 (0-1) w ostatnim meczu rozgrywanego we Włoszech turnieju grupy 6 II rundy eliminacji do mistrzostw Europy z Kosowem i dzięki porażce Ukrainy z Włochami 1-3 awansowała do turnieju finałowego, który odbędzie się w Izraelu.
26 kwietnia 2022, 15:00 – Colle di Val d’Elsa (Stadio Gino Manni)
Polska 2-1 Kosowo
Kacper Śmiglewski 59, Kacper Terlecki 86 (k) – Elton Krasniqi 30

Polska: 12. Antoni Mikułko – 15. Patryk Rychlik, 16. Miłosz Kurzydłowski, 4. Bartosz Tomaszewski, 5. Konrad Magnuszewski, 3. Jakub Lewicki – 9. Kacper Śmiglewski (81, 20. Kacper Terlecki), 8. Marcel Kalemba, 2. Jakub Staniszewski, 11. Dawid Tkacz (90, 6. Dawid Drachal) – 10. Oliwier Sławiński (88, 19. Szymon Doba).

Kosowo: 1. Altin Gjokaj – 14. Diamant Lokaj (74, 22. David Marku), 4. Alpi Shahini, 5. Davud Sylaj, 13. Sead Ahmeti (85, 3. Drin Bajraktari) – 7. Igball Jashari (74, 19. Arjanit Muji), 8. Andi Bashota (85, 21. Pellumb Gllogu), 17. Arjanit Fazlija, 10. Armos Merlaku (68, 20. Korab Luma), 11. Elton Krasniqi – 18. Erion Kajtazi.

żółte kartki: Krasniqi, Ahmeti, Sylaj, Gjokaj – Tkacz, Śmiglewski, Kalemba.
czerwona kartka: Davud Sylaj (90. minuta, Kosowo, za drugą żółtą).

sędziował: Rob Hennessy (Irlandia).

Tabela:
1. Włochy 3 9 5- 1
2. Polska 3 6 5- 4
3. Ukraina 3 3 5- 6
4. Kosowo 3 0 1- 5
W II rundzie eliminacji 32 drużyny zostały podzielone na osiem grup. Do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy grup oraz siedem drużyn z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie w grupie. Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach od 16 maja do 1 czerwca w Izraelu. Gospodarze mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym.
el. ME U-17: Skrót meczu 🇵🇱 POLSKA – KOSOWO 🇽🇰 – YouTube

Kolejny mecz Oliwiera Sławińskiego w Kadrze Polski U-17

Reprezentacja Polski do lat 17, prowadzona przez trenera Dariusza Gęsiora, wygrała w meczu turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy z Ukrainą 3:2. W kolejnym meczu biało-czerwoni zagrają z Kosowem (26 kwietnia, 15:00).


23 kwietnia 2022, Colle di Val d’Elsa
Polska – Ukraina 3:2 (2:0)
Bramki: 
Dawid Tkacz 36, Kacper Śmiglewski 45, Oliwier Sławiński 58 – Ołeksij Husiew 61, Mykyta Dzeń 88.
Polska: 12. Antoni Mikułko – 15. Patryk Rychlik, 16. Miłosz Kurzydłowski, 4. Bartosz Tomaszewski, 5. Konrad Magnuszewski, 3. Jakub Lewicki – 9. Kacper Śmiglewski (64, 20. Kacper Terlecki), 8. Marcel Kalemba (73, 18. Mateusz Wójcik), 2. Jakub Staniszewski, 11. Dawid Tkacz (90, 6. Dawid Drachal) – 10. Oliwier Sławiński (73, 19. Szymon Doba).
Ukraina: 1. Władysław Kraweć – 20. Ołeksij Husiew, 18. Jehor Syzoniuk, 3. Nazar Bałaba, 8. Mykoła Oharkow (46, 17. Danił Biłokoń) – 7. Dmytrij Kremczanin, 19. Maksym Wasyłeć, 6. Jewhen Janowicz (46, 11. Maksym Derkacz), 21. Nazar Janczyszyn, 14. Andrij Matkewycz (64, 10. Jewhenij Mykytiuk) – 15. Andrij Firman (46, 2. Mykyta Dzeń).
Żółte kartki: Rychlik, Tomaszewski, Lewicki, Kurzydłowski – Husiew, Derkacz.
Sędziował: Iwan Arwel Griffith (Walia).

el. ME U-17: Skrót meczu 🇵🇱 POLSKA – UKRAINA 🇺🇦 – YouTube

Kolejka ligowa

23/24.04.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

Gryf Słupsk KS – MKS GRYF TCZEW 2-0

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW- Lew Lębork 1-4

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

Arka Gdynia SI- MKS GRYF TCZEW 6-1

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW – DSPN Kwidzyn 7-0

Continue reading

Kadra Pomorskiego ZPN 2009: powołania na 27.04.2022 r. – mecz z Podlaskim ZPN

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2009 na mecz mistrzowski z kadrą Podlaskiego ZPN, który odbędzie dnia 27.04.2022r. godz. 11.00 w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 (boisko Gdańskiego Ośrodka Sportu). Zbiórka zawodników o godz. 9.30.


1. Jan Strzecki – Błekitni Wejherowo
2. Krystian Dierzba – Błękitni Wejherowo
3. Oskar Żakowiecki – Lechia Gdańsk
4. Aleksander Gawrysiak – Lechia Gdańsk
5. Rafał Rybka – Lechia Gdańsk
6. Wiktor Szyca – Lechia Gdańsk
7. Karol Kuderczak – Arka Gdynia
8. Maksymilian Czyżykowski – Chojniczanka Chojnice
9. Piotr Krefft – Pogoń Lębork
10. Nikodem Bochentyn – AP Jedynka Reda
11. Adrian Czarniewicz – Gryf Tczew
12. Grzegorz Chrapkowski – JFA Przechlewo
13. Dorian Sinkiewicz – AP Kowale
14. Dawid Lipski – Cartusia Kartuzy
15. Maksymilian Mikołajewski – Jaguar Gdańsk

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, sprzęt meczowy oraz obuwie piłkarskie (sztuczna trawa). Proszę o potwierdzenie obecności w formie SMS do 26-04-2022 do godziny 12.00 – trener Rafał Kaczmarczyk nr tel. 501-558-414 (tylko sms – Imię Nazwisko TAK/NIE).

Oliwier Sławiński w Reprezentacji Polski do lat 17.

eME U-17: Włochy 1-0 Polska

Reprezentacja Polski do lat 17, której trenerem jest Dariusz Gęsior, przegrała 0-1 (0-0) w pierwszym meczu grupy 6 II rundy eliminacji do mistrzostw Europy z Włochami. Polacy w ramach turnieju eliminacyjnego rozgrywanego we Włoszech zmierzą się jeszcze z Ukrainą (23 kwietnia, godz. 12:00) oraz Kosowem (26 kwietnia, godz. 15:00).20 kwietnia 2022, 15:00 – Siena (Stadio Artemio Franchi)
Włochy 1-0 Polska
Dawid Zięba 48 (s)

Włochy: 1. Federico Magro – 2. Nicolo Serra, 5. Filippo Calixte Mane, 6. Fabio Chiarodia, 3. Filippo Saiani (74, 13. Alessandro Milani) – 8. Aaron Ciammaglichella (67, 14. Fabio Parravicini), 4. Luca Lipani, 20. Kevin Bruno, 7. Luca Di Maggio (74, 15. Vincenzo Onofrietti) – 18. Alessio Vacca (67, 10. Daniele Quieto), 9. Alessandro Bolzan (84, 19. Giulio Misitano).

Polska: 12. Antoni Mikułko – 7. Dawid Zięba (78, 21. Marcel Szymański), 16. Miłosz Kurzydłowski, 4. Bartosz Tomaszewski, 5. Konrad Magnuszewski, 3. Jakub Lewicki – 9. Kacper Śmiglewski (58, 20. Kacper Terlecki), 8. Marcel Kalemba (59, 18. Mateusz Wójcik), 2. Jakub Staniszewski (78, 15. Patryk Rychlik), 11. Dawid Tkacz (85, 19. Szymon Doba) – 10. Oliwier Sławiński.

żółte kartki: Bruno, Onofrietti – Śmiglewski.

sędziował: Marian Alexandru Barbu (Rumunia).

W pierwszym dzisiejszym meczu grupy 6 Ukraina wygrała 2-0 z Kosowem.

Tabela:
1. Ukraina 1 3 2- 0 2. Włochy 1 3 1- 0 3. Polska 1 0 0- 1 4. Kosowo 1 0 0- 2
W II rundzie eliminacji 32 drużyny zostały podzielone na osiem grup. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz siedem drużyn z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie w grupie. Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach od 16 maja do 1 czerwca w Izraelu. Gospodarze mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym.

Życzenia świąteczne

Drodzy zawodnicy, rodzice ,przyjaciele MKS Gryf Tczew.

W imieniu Zarządu i wszystkich trenerów życzymy Wam, aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy upływały w ciepłej i rodzinnej atmosferze, a spotkania z najbliższymi przy wielkanocnym stole obfitowały w szczęśliwe i pełne radosnej nadziei chwile.

kolejka ligowa

13/14.04

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW 5 : 0 JAGUAR GDAŃSK

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

pauza

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW 4 : 2 KASZUBIA STUDZIENICE

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

AP ENERGA GRYF SŁUPSK 1 : 2 MKS GRYF TCZEW

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 GRYF TCZEW 1 : 6 AMATOR KIEŁPINO

MALBORK: D1 MŁODZIK GRUPA 1- rocznik 2009

MKS GRYF II TCZEW  11:1 BŁĘKITNI STARE POLE

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1-rocznik 2010

POMEZANIA MALBORK  5:0 MKS GRYF TCZEW

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2-rocznik 2010

pauza