HALOWY TURNIEJ ROCZNIKA 2004

HALOWY TURNIEJ ROCZNIKA 2004

W niedzielę 31.01.16 braliśmy udział w halowym turnieju piłkarskim o puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Gry eliminacyjne przeszliśmy z kompletem zwycięstw, w kolejności pokonaliśmy:

2:1 Czarnych I Pruszcz Gd., 3:0 Wietcisę Skarszewy, 2:1 U-2 Bytovię  Bytów i 3:0 „Jedynkę” Reda. W każdym meczy byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i nasze zwycięstwa nie były zagrożone. W półfinale spotkaliśmy się z zawsze mocnym Beniaminkiem 03 ze Starogardu Gd. Chłopcy do meczu podeszli bardzo skoncentrowani i po dobrej grze wygraliśmy zdecydowanie bo 3:0. W wielkim finale naszym przeciwnikiem był zespół Bałtyku Gdynia. Spotkanie było bardzo zacięte, emocjonujące i  wyrównane, gdy wszyscy spodziewali się rozstrzygnięcia w rzutach karnych, na 5 sekund przed końcową syreną gdynianie zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa w całym turnieju. Mimo wszystko chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony i z podniesiony czołem wracali do domu. Warto zaznaczyć że Nikodem Cyrzon z 7 bramkami został najlepszym strzelcem turnieju .

Klasyfikacja końcowa:

1 Bałtyk Gdynia

2 MKS Gryf Tczew

3 Czarni I Pruszcz Gd.

4 Beniaminek 03 Starogard Gd.

5 U-2 Bytovia Bytów

6 Cartusia Kartuzy

7 Pomezania Malbork

8 Wietcisa Skarszewy

9 UKS 1 Reda

10 Czarni II Pruszcz Gd.

W turnieju wystąpili: Gogola Marcel, Słomski Janek, Paszkiewicz Jonatan, Cyrzon Nikodem, Grądziel Morgan, Kolasiński Filip, Kreft Kacper, Ambroziak Wiktor, Szczukowski Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.