Klubowy Festyn Sportowy niedziela 19.06.2016

W dniu 19 .06 niedziela na stadionie przy ul. Elżbiety od godz 11.00 odbędzie się Klubowy Festyn Sportowy. W programie planujemy,
-rocznikowi turniej rodziców o puchar prezesa MKS Gryf Tczew(zgłosiły się zespoły rocznik 2007, 2008, 2007, 2006 A, 2006 B, 2005, 2004, 2003)
-wspólne biesiadowanie rodziców wszystkich roczników,
-konkursy i zabawy dla dzieci trenujących w MKS Gryf Tczew.
-podczas festynu będzie można smacznie zjeść potrawy przygotowane przez firmę pana Piotra Rezmera,
Rada Rodziców serdecznie prosi panie domu do przyniesienia na festyn ciast , które będą podczas turnieju sprzedawane a dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego.

Rodziców pragnących wziąć czynny udział w turnieju piłkarskim bardzo proszę o zgłoszenie się do trenera swojego rocznika a wszystkich pozostałych zapraszamy do głośnego dopingowania własnej drużyny.