Sukcesy naszych zespołów w lidze Junior D2

Rodło Kwidzyn – MKS Gryf Tczew rocznik 2004 1 : 4 rocznik 2004
Rodło Kwidzyn – MKS Gryf Tczew rocznik 2004 1 : 10 rocznik 2005

Nietypowo, bo w piątek( na prośbę gospodarzy ) rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z Rodłem Kwidzyn. Mecz rozpoczął się zgodnie z planem, czyli zdecydowana nasza przewaga a w szczególności w środku pola, gdzie rządził i dzielił Nikodem Cyrzon. W 15 min. po składnej akcji Cyrzon – Grądziel – Słomski ten ostatni mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Pięć minut później Nikodem Cyrzon dośrodkował z rzutu rożnego a Morgan Grądziel strzałem lewą nogą zdobył drugą bramkę. Na minutę przed końcem pierwszej Rodło przeprowadziło kontratak i przy niezdecydowaniu naszych obrońców zdobyli jak się później okazało honorowego gola. Na początku drugiej połowy mecz się wyrównał, jednak w drugiej części tej odsłony ponownie odzyskaliśmy inicjatywę czego efektem były dwie branki Matiego Biniszkiewicza i Morgiego Grądziela . Mecz zasłużenie wygraliśmy 4:1 a najlepszym podsumowaniem były słowa Trenera gospodarzy: ” Gryf był po za naszym zasięgiem”
Bardzo wysokie zwycięstwo nad Rodłem odniósł także rocznik 2005 grający w innej grupie. Chłopcy grali bardzo dobrą piłkę, stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych a najwięcej bramek zdobyli Sławiński Oliwier i Karnowski Wiktor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.