MKS rocznik 2006 na turnieju Rodło Cup 2016

Rodlo

11 czerwca w Kwidzynie rozgrano turniej Rodło Cup rocznika 2006. W zawodach wystąpiła drużyna MKS Gryf w następującym składzie: Buca (b), Maćkowiak(b), Glinka, Kosmacz, Leszczyński, Natalewicz, Nowicki, Roman, Szczodrowski, Szkuat, Szlicht, Zakrzewski.

We wszystkich meczach nasza drużyna zaprezentowała bardzo mądrą, poukładaną piłkę dochodząc do finału imprezy. W finale niestety trzeba było uznać wyższość gospodarzy. Mimo to nasza gra zasługuje na brawa. Gratulacje chłopcy!!!

 

Oto wyniki poszczególnych meczy:

MKS Gryf Tczew – Rodło Kwidzyn Niebiescy  0:1

MKS Gryf Tczew – Pomezania Malbork I 1:0

MKS Gryf Tczew – KP Starogard 1:0

MKS Gryf Tczew – Rodło Kwidzyn Zieloni 1:0

 

Półfinał

MKS Gryf Tczew – Olimpia Grudziądz 0:0 k(2:1)

 

MKS Gryf Tczew – Rodło Kwidzyn Niebiescy 0:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.