Powołanie do Kadry Pomorza dla zawodników rocznik 2005

Powołanie Kadry – rocznik 2005

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na konsultację szkoleniowa, która odbędzie się 13 października 2016 w Malborku na obiektach miejscowego MOSiR (ul.Toruńska).

Z naszego klubu są to,

1.Sławiński Oliwier

2.Lipiński Oskar

3. Malinowski Kamil

Życzymy powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sponsorzy

VETREX || MAR-TRANS || URZĄD MIASTA TCZEW || PNWM

Tagi

#Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew #MKS Gryf Tczew #piłka nożna #młodzieżowy klub sportowy #klub piłkarski Tczew #szkolenie młodzieży #futbolówka Tczew #treningi piłki nożnej Tczew #piłka nożna Tczew

Kontakt

email: mksgryftczew@wp.pl