Podsumowanie rozgrywek II zespołu rocznika 2005

W naszym klubie w roczniku 2005 trenuje ponad 30 zawodników, dlatego zostali oni zgłoszeni do dwóch różnych rozgrywek ligowych. Pierwsza drużyna występuję w rozgrywkach  Gdańsk D 2 grupa 4 i swoje mecze zakończą dopiero w połowie listopada. Na tą chwilę radzą sobie bardzo dobrze , odnieśli 7 kolejnych zwycięstw.

Drugi zespół grał w rozgrywkach Malbork D 2 grupa 2. W ostatnią sobotę drużyna ta  rozegrała swój ostatni jesienny  mecz ligowy z bardzo silnym zespołem z Kwidzyna. Nasza drużyna po pasjonującym meczu wygrała 6-4 i cały sezon zakończyła na bardzo dobrym drugiem miejscu w tabeli rozgrywek.

????????????????????????????????????

Wyniki meczy ligowych

  1. KP II Starogard 1-1
  2. Olimpico Malbork 4-0
  3. Pomezania II Malbork 3-4
  4. Beniaminek II Malbork 2-8
  5. Keramzyt Szprudowa 4-1
  6. Rodło II Kwidzyn 6-4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.