PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROCZNIKA 2005 GRUPA GDAŃSK

gryf2005-zdjecie

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2016/2017

Zawodnicy MKS Gryf Tczew rocznika 2005, wystartowali w lidze  Gdańsk D2 Młodzik Grupa 4, która zakończyła swoją pierwszą połowę.

W MKS wystąpili następujący zawodnicy: Kamil Malinowski, Mateusz Serafin, Maciej Przytuła, Kamil Krasiński, Oskar Lipiński, Wiktor Karnowski, Nikodem Gutowski, Maciej Romanowski, Oliwier Sławiński, Szymon Szczuchniak, Maciej Grzegorczyk, Kacper Milaszewski, Przemysław Burczyk oraz Maksymilian Liss.

Młodzieżowcy zakończyli rundę na pierwszym miejscu, inkasując pełną pulę punktów(33pkt.). Strzelili razem 98 bramek, tracąc przy tym 6.

Chłopcy zrealizowali w pełni cel założony przez trenera, startując w drugiej połowie sezonu na najlepszej pozycji do awansu, za co należą się im gratulacje.  Wszystkim zawodnikom życzę dalszej zwycięskiej passy  oraz wytrwałości w walce o pierwsze miejsce.

Jakub Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.