Obóz zimowy w Pucku roczników 2002, 2004 i 2005

W pierwszym tygodniu ferii zimowych roczniki 2002, 2004 i 2005 przebywały w Pucku na obozie sportowym. Program obozu był bardzo napięty, do południa zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu ( biegi terenowe, stadion ) po obiedzie technika i taktyka w hali sportowej  a po kolacji turniej obozowy. Wszyscy zawodnicy maksymalnie przykładali się do treningów, dzięki czemu zakładany program obozu został w pełni zrealizowany. Zespoły 2004 i 2005 rozegrały mecze kontrolne z rówieśnikami z Korony Żelistrzewo. Oba roczniki zdecydowanie pokonały swoich rywali. Sparing zespołu 2002 nie doszedł do skutku, ponieważ w ostatniej chwili swój przyjazd odwołał zespół z Redy. Wspólny wyjazd trzech grup młodzieżowych, był świetną okazją do wzajemnej  integracji zawodników . Mamy nadzieję, że efekty pracy wykonanej w Pucku przyczynią się do wzrostu umiejętności piłkarskich młodych zawodników.

Więcej zdjęć w galerii.

 

 

zdj 1zdj 2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.