Pierwsze miejsce rocznika 2004 w turnieju o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskieg

 

Bardzo dobry wynik uzyskali nasi chłopcy w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański. W turnieju wzięło udział 10 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Zespół pierwszy rundę eliminacyjną przeszedł jak „burza” pokonując wszystkich rywali, kolejno : Czarnych I Pruszcz Gd 2:1, Sokoła Egiertowo 6:1, Wybrzeże Gdańsk 2:0 i GKS Kolbudy 1:0. W meczu półfinałowym nasi chłopcy pokonali Pomezanię Malbork 1:0. W finale spotkaliśmy się z zespołem Bałtyku Gdynia.

Mecz był bardzo emocjonujący i zacięty, były składne akcje, strzały, parady bramkarskie, lecz zabrakło bramek i padł remis 0 : 0 . W rzutach karnych świetnym refleksem błysną nasz bramkarz i  obronił  dwa karne, nasi strzelcy wykonywali swoje próby celnie więc to my zostaliśmy zwycięzcami  całej imprezy. W turnieju wystąpił także nasz drugi zespół, który rozegrał dobre zawody, lecz brakowało nam trochę szczęścia aby uzyskać lepszy wynik. Jednakże jesteśmy jednym zespołem i laury zwycięstwa spadają na wszystkich jego członków. Warto zaznaczyć, że Marcel Gogola został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju a Nikodem Cyrzon strzelił najwięcej bramek i odebrał puchar za najlepszego strzelca.

Końcowa klasyfikacja:

1 MKS Gryf I Tczew

2 Bałtyk Gdynia

3 Pomezania Malbork

4 Czarni I  Pruszcz GD.

5 Wybrzeże Gdańsk

6 Czarni II Pruszcz GD.

7 GKS Kolbudy

8 Wietcisa Skarszewy

9 Sokół Ełganowo

10 MKS Gryf II Tczew

Zespół po dekoracji medalowej

Nikodem i Marcel ze statuetkami najlepszego strzelca i bramkarza turnieju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.