Wyniki Kadr Dziewcząt U 13

W dniu 10.05.2017r. (środa) zostały rozegrane mecze Kadr Dziewcząt Pomorskiego ZPN – U 16, U 13 z Wielkopolskim ZPN w Gdyni na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu (NSR).

Oba zespoły zapewniły sobie awans do finałów Mistrzostw Polski w rozgrywkach Kadr Wojewódzkich.

 


​Kadra dziewcząt U 13

Pomorski ZPN – Wielkopolski ZPN 2:0 (0:0)

Bramki: Sobal (K), Karwacka

Skład: Nikola Kankowska (GOSRiT Luzino), Dominika Borchardt (UKS Lider Rychnowy), Paulina Talenta (Salos Słupsk), Julia Sitarz (Sztorm Gdynia), Zuzanna Karwacka (MKS Debrzno), Julia Formela (Radunia Stężyca), Magda Sobal (MKS Gryf Tczew), Weronika Lewandowska (KS Sulmin), Celina Cupa (UKS Lider Rychnowy), ,Katarzyna Książek (UKS Lider Rychnowy), Julia Jędrzejewska (Olimpico Malbork), Karolina Tadaszak (Olimpico Malbork), Monika Mierzejewska (LZS Bojano), Marcelina Preuss (Sokół Ełganowo), Kalina Niski (Sokół Ełganowo), Sara Podsiadło (Powiśle Dzierzgoń).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.