kolejka ligowa 03/04.06

MKS GRYF TCZEW- ORZEŁ SUBKOWY 7-1

Rocznik 2004

RODŁO KWIDZYN- MKS GRYF TCZEW 0-11

W niedzielę 04,06.17 udaliśmy się na ostatni mecz  ligowy w sezonie 2016/17 do Kwidzyna. Spotkanie rozpoczęliśmy składną akcją i niewiele brakowało abyśmy  w pierwszej minucie zdobyli bramkę. Pomimo padającego deszczu przeprowadzaliśmy składne akcje, prowadziliśmy mądrze grę, utrzymywaliśmy się przy piłce. Dzięki bardzo dobrej grze kompletnie zdominowaliśmy gospodarzy, którzy wyglądali na silniejszych fizycznie, próbowali nawiązać z nami  rywalizację poprzez grę faul i niesportowe zachowanie. Na efekty naszej dobrej gry nie trzeba był długo czekać, gdyż w piątej minucie zdobyliśmy pierwszego gola. Do przerwy prowadziliśmy 6 : 0 , a w drugiej odsłonie dołożyliśmy jeszcze 5 bramek. Podsumowując rozegraliśmy kolejne bardzo dobre zawody, a na pochwałę zasługuje cały zespół. Bramki zdobyli:

Morgan Grądziel – 4

Kacper Sztuka – 3

Nikodem  Cyrzon – 2

Michał Kwiatkowski – 1

Filip Kolasiński -1

Rocznik 2005 A

MKS GRYF TCZEW-KAMIENICA KRÓLEWSKA KS  14-1

Rocznik 2005 B

MKS GRYF TCZEW – KERAMZYT SZPRUDOWO 2-1

Rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW -ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 5-1

Awans kadry rocznik 2003 na turniej finałowy rozgrywek o Puchar im. Włodzimierza Smolarka

W  spotkaniu, którego stawką był awans do turnieju finałowego rozgrywek o Puchar im. Włodzimierza Smolarka, podopieczni trenera Szymona Hartmana (KW 2003) zremisowali ze swoimi rywalami 2:2 (1:1). Był to „zwycięski remis” – nasi reprezentanci już rozpoczęli przygotowania do meczów finałowych, które rozegrane zostaną w dniach 25.06-1.07.2017r. w Suwałkach. Powodzenia!

Kadra Pomorskiego ZPN (rocznik 2003)

Pomorski ZPN – Zachodniopomorski  ZPN  2:2 (1:1)

Bramka:

3’ Kacper Kleisa  (Lechia Gdańsk SA), 51′ Nikodem Bucior (Lechia Gdańsk SA).

Skład zespołu:

Miłaszewski Wojciech (SI Arka Gdynia), Zagraba Maciej (Lechia Gdańsk SA), Kowalski Grzegorz                 (Polonia Gdańsk), Tandecki Adam (SI Arka Gdynia), Bucior Nikodem (Lechia Gdańsk SA), Loch Stanisław (Lechia Gdańsk SA),  Karbowiak Borys (SI Arka Gdynia ), Duraj Mariusz  (Lechia Gdańsk SA), Formella Michał (SI Arka Gdynia), Cieślicki Jakub (Lechia Gdańsk SA), Kleisa Kacper (Lechia Gdańsk SA), Łobaczewski Filip (SI Arka Gdynia), Król Dawid (UKS Jedynka Reda), Skrzypczak Mateusz (SI Arka Gdynia), Lipiak Mateusz (MKS Gryf Tczew), Pacuła Tymoteusz (Lechia Gdańsk SA), Trela Mateusz (MKS Debrzno), Raburski Czesław (Pomezania Malbork).