kolejka ligowa 03/04.06

Rocznik 2002

AP MALBORK -MKS GRYF TCZEW 0-8

Rocznik 2003

MKS GRYF TCZEW- ORZEŁ SUBKOWY 7-1

Rocznik 2004

RODŁO KWIDZYN- MKS GRYF TCZEW 0-11

W niedzielę 04,06.17 udaliśmy się na ostatni mecz  ligowy w sezonie 2016/17 do Kwidzyna. Spotkanie rozpoczęliśmy składną akcją i niewiele brakowało abyśmy  w pierwszej minucie zdobyli bramkę. Pomimo padającego deszczu przeprowadzaliśmy składne akcje, prowadziliśmy mądrze grę, utrzymywaliśmy się przy piłce. Dzięki bardzo dobrej grze kompletnie zdominowaliśmy gospodarzy, którzy wyglądali na silniejszych fizycznie, próbowali nawiązać z nami  rywalizację poprzez grę faul i niesportowe zachowanie. Na efekty naszej dobrej gry nie trzeba był długo czekać, gdyż w piątej minucie zdobyliśmy pierwszego gola. Do przerwy prowadziliśmy 6 : 0 , a w drugiej odsłonie dołożyliśmy jeszcze 5 bramek. Podsumowując rozegraliśmy kolejne bardzo dobre zawody, a na pochwałę zasługuje cały zespół. Bramki zdobyli:

Morgan Grądziel – 4

Kacper Sztuka – 3

Nikodem  Cyrzon – 2

Michał Kwiatkowski – 1

Filip Kolasiński -1

Rocznik 2005 A

MKS GRYF TCZEW-KAMIENICA KRÓLEWSKA KS  14-1

Rocznik 2005 B

MKS GRYF TCZEW – KERAMZYT SZPRUDOWO 2-1

Rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW -ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 5-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.