Mecz towarzyski Kadry Pomorza – rocznik 2005

6 czerwca odbył się kolejny mecz towarzyski Kadry Pomorza rocznik 2005. Przeciwnikiem tym razem była Kadra województwa łódzkiego.

​Na świetnie przygotowanej murawie w Kutnie zespoły rywalizowały w wymiarze czasowym 3 x 35 minut. Tempo spotkania jak i wyszkolenie techniczne zawodników stały na bardzo wysokim poziomie.

Najmłodsza Kadra reprezentująca Pomorski Związek Piłki Nożnej zwyciężyła 6 – 3.

W ten sposób Kadra Pomorza rocznik 2005 kończy sezon 2016/2017 z trzema zwycięstwami w oficjalnych meczach i fantastycznym bilansem bramkowym 26 – 8.

Łódzki ZPN 3 – 6 Pomorski ZPN

Bramki:

0 – 1 Sławiński Oliwier

0 – 2 Sławiński Oliwier

0 – 3 Maczkowski Oliwier

1 – 3

2 – 3

2 – 4 Smal Marcel

2 – 5 Karnowski Wiktor

2 – 6 Osowski Oliwier

3 – 6

Link do meczu:

https://youtu.be/sZ8ZahJ0I9A

I tercja

Mikułko Antoni (Lechia Gdańsk SA), Bohdanowicz Jakub (SI Arka Gdynia), Kurkowski Kacper (Beniaminek Starogard Gdański), Wójcik Robert (Lechia Gdańsk SA), Sołkiewicz Mikołaj (Jedynka Reda), Mikuła Mikołaj (SI Arka Gdynia), Lemka Dominik (KP Starogard Gdański), Maczkowski Oliwier (SI Arka Gdynia), Sławiński Oliwier (MKS Gryf Tczew)

II tercja

Uzarek Mateusz (Pomezania Malbork), Suchcicki Adrian (Lechia Gdańsk SA), Nikadon Oskar (Lechia Gdańsk SA), Ceremus Marcin (Jaguar Gdańsk), Kalinowski Jakub (Gryf Słupsk), Kazior Jakub (Gryf Słupsk), Plichta Łukasz (Cartusia Kartuzy), Stenzel Oliwier (Cartusia Kartuzy), Płotka Przemysław (Lechia Gdańsk SA)

III tercja

Popieniuk Michał (Lechia Gdańsk SA), Sołkiewicz Mikołaj (Jedynka Reda), Serafin Tomasz (Lechia Gdańsk SA), Gnabasik Marcel (SI Arka Gdynia),Marcel Lewandowski (Jedynka Reda), Karnowski Wiktor (MKS Gryf Tczew), Żywicki Jakub (Chojniczanka Chojnice), Osowski Oliwier (Jedynka Reda), Smal Marcel (Lechia Gdańsk SA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.