Podsumowanie rocznik 2009

Młodzi zawodnicy z rocznika 2009 turniejem w Pelplinie zakończyli zmagania w rundzie wiosennej. W rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej (cztery turnieje) nasz zespół wystawił dwie drużyny, które dzielnie walczyły a przy okazji wspaniale się bawiły.

Każda z drużyn rozegrała po 17 spotkań. Gryf I zdołał wygrać 8 meczy, 4 zremisował i 5 przegrał zdobywając 28 punktów ( II miejsce w ogólnej klasyfikacji). Gryf II wygrał 2 mecze, 4 zremisował a 11 przegrał kończąc rozgrywki z 10 punktami (4 miejsce w ogólnej klasyfikacji).

Rocznik 2009 reprezentowali: Orlikowski Marcel, Przytarski Kamil, Malinowski Jakub, Średziński Wiktor, Kalkowski Aleksander, Resmerowski Jakub, Czerniewicz Adrian, Śliźewski Dawid, Piotrzkowski Szymon, Baurski Maksymilian, Chabałowski Maciej, Czypurowicz Krzysztof, Graban Marcel, Pawłowski Kazimierz, Sobantka Jakub, Szulc Szymon, Wielgosz Szymon, Święcikowski Bartosz, Bielecki Karol, Lorbiecki Julian, Dziuban Dawid, Małolepszy Mateusz, Miszewski Olivier, Zakrzewski Michał, Szafraniec Julian, Tomasiak Kacper, Pruszak Tymoteusz, Riebandt Adrian, Stanek Oliwier, Szymoszyn Jan, Kozikowski Dawid.

Trenerzy: Andrzej Borys, Piotr Borys.