Zmiana Trenera w roczniku 2004

Każda przygoda ma swój początek i koniec. Naszą rozpoczęliśmy dawno, bo pięć lat temu, więc nadszedł czas na  wymianę trenerską. Moim następcą będzie Trener Wojciech Kaźmierski. Kończąc naszą współpracę na płaszczyźnie zawodnik- trener- rodzic, chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za wytrwałość w treningu, chęć podnoszenia własnych umiejętności, zaangażowanie w pracę treningową, rozegrane mecze i wspólne wyjazdy. Osobne podziękowania kieruję do Rodziców, za zaufanie jakim mnie obdarzyli  i przez te długie pięć lat oddali swoje dzieci pod moją opiekę.

Życzę wam powodzenia, dalszych sukcesów  i gry z orłem na piersiach.

Trener Wojciech Fabich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.