Podsumowanie rocznik 2005 grupa B

Podsumowanie rundy wiosennej 2017, sezonu 2016/17

Dotarliśmy do końca sezonu, który zakończył się szczęśliwie dla całego zespołu. Najważniejsze jest zdrowie oraz uśmiech, a tego nam nie brakowało podczas rundy wiosennej. W takcie przygód piłkarskich chłopcy zdobyli 4 miejsce, zdobywając 34 gole.  

Zawodnicy reprezentujący MKS w lidze:
1. Michał Burdon

2.Mateusz Klęczyński

3.Paweł Burdon

4.Michał Zieliński

5.Sylwester Kolasiński

6.Filip Geliński

7.Paweł Dietrich

8.Filip Kamysz

9.Gracjan Zakrzewski

10.Kacper Bober

11.Oskar Krupa

12.Szymon Wołoszyk

13.Filip Garboś

14.Mikołaj Ostrowski

15.Bartosz Burdziński

Chłopacy nie odpuszczali, na każdym meczu dawali z siebie wszystko, mimo kilku porażek nie odpuszczali i pragnęli stać się  coraz lepszym zawodnikiem, co jest odbiciem charakteru prawdziwego sportowca. Progres który wykonali podczas wiosny jest duży, jednak muszą wiedzieć że  na tym nie należy poprzestać, ponieważ tylko lenistwo jest w stanie stanąć na drodze do ich piłkarskich marzeń.

Jakub Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.