PODSUMOWANIE ROZGRYWEK MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2002 w sezonie 2016/17r.

Rozgrzewka przed ostatnim meczem ligowym

Dnia 03.06.2017 zespół rocznika 2002 zakończył zmagania ligowe w grupie Malbork C1 Trampkarz.

W ramach tych rozgrywek nasz zespół zajął pierwsze miejsce w tabeli. W 16 meczach zawodnicy rocznika 2002 zdobyli 42 punkty, strzelając przeciwnikom 77 bramek, tracąc 21.

W PRZERWIE ZIMOWEJ ZAWODNICY BRALI UDZIAŁ W OBOZIE PIŁKARSKIM              W PUCKU, GDZIE PRZYGOTOWYWALI SIĘ DO RUNDY WIOSENNEJ.ROZEGRALI TAKŻE KILKA SPARINGÓW Z BARDZO WYMAGAJĄCYMI RYWALAMI KP. STAROGARD CZY SANTOS GDAŃSK.BRALISMY TAKŻE UDZIAŁW TURNIEJU SOMONINO CUP

Wyniki zespołu rocznika 2002 (runda jesienna i wiosenna):

RUNDA JESIENNA:

MKS GRYF T.   5 – 2  CENTRUM PELPLIN

BENIAMINEK03 STAROGARD GD. 2- 4 MKS GRYF T.

MKS GRYF T. 6 – 2 BŁĘKITNI STARE POLE

MKS GRYF T. 2- 1 WIERZYCA PELPLIN

SOBIESKI GNIEW 3 – 6 MKS GRYF T.

MKS GRYF T. 5- 0 POMEZANIA MALBORK

ORLIKI STARY DZIERZGOŃ 1 – 2 MKS GRYF T.

MKS GRYF T .6- 1 AP MALBORK;

RUNDA WIOSENNA:

CENTRUM PELPLIN   1 : 18       GRYF TCZEW MKS

GRYF TCZEW MKS 4 : 0  BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.

BŁĘKITNI STARE POLE  0 : 3 GRYF TCZEW MKS

WIERZYCA PELPLIN  2 : 3 GRYF TCZEW MKS

GRYF TCZEW MKS  7 : 0  SOBIESKI GNIEW

POMEZANIA MALBORK  4 : 2 GRYF TCZEW MKS

GRYF TCZEW MKS  2 : 1 ORLIKI STARY DZIERZGOŃ

AP MALBORK  0 : 8 GRYF TCZEW MKS

źródło: www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#17478

W meczach ligowych grali: Bednarz Dominik, Belczewski Mateusz, Chlebowski Kamil, Czapowski Kamil, Demski Jakub , Fabich Oskar , Gąsiorowski Kacper, Jurczyk Adam, Kołodziejczyk Michał, Kotowski Kamil, Krzemiński Jan , Kusowski Szymon, Liżewski Grzegorz, Maćkowiak Miłosz, Naczk Wiktor, Pionk Adrian, Raduński Szymon, Stobiński Sebastian, Szkuat-Żytkowiak Filip, Wasilewski Bartosz,  Wrzosek Jan.

Dziękuje bardzo zawodnikom za pracę, wysiłek i ogromne zaangażowanie włożone na treningach oraz meczach ligowych.