Wizyta MKS Gryf Tczew w Witten.

 

Na zaproszenie klubu FSV Witten w dniach 31.08-04.09 do tego pięknego miasta udała się grupa zawodników rocznik 2005.

Nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze sparingowe z miejscowym klubem , przeprowadzili treningi na obiektach klubu FSV Witten ale także mieli możliwość obserwować jak wyglądają treningi i mecze ligowe w niemieckich klubach.

W przerwach pomiędzy sportowymi atrakcjami nasi zawodnicy uczestniczyli także w uroczystościach z okazji Dnia Antywojennego oraz w otwarciu Jarmarku Cebulowego.

Niewątpliwie największą i niezapomnianą atrakcją tego wyjazd było zwiedzanie stadionu Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Korzystając z okazji  chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Tczewa Adami Urban oraz Peterowi Liedtkie z towarzystwa Freundschaftsverein Tczew – Witten e. V. bez pomocy których ten wyjazd nie doszedł by do skutku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.