Wyniki Kadr Pomorza Dziewcząt

Dziewczęta z Kadr Pomorza U-16 i U-13 przywiozły z Wałcza łącznie 4 punkty. Juniorki zremisowały 1:1 a Młodziczki pewnie pokonały rywalki 8:0

​Kadra Juniorek U-16

Zachodniopomorski ZPN – Pomorski ZPN 1:1 (0:1)

Bramka: Radochońska

Skład: Węsierska Anna (Pogoń Tczew), Grzączkowska Emilia (Sztorm Gdynia), Pińska Magdalena (Akademia Piłkarska LG), Lewandowska Weronika (Cartusia Kartuzy), Sandra Marszałek (Sztorm Gdynia), Rembalska Agnieszka (Pogoń Tczew), Tabor Łucja (Lew Lębork), Ustarbowska Julia (Sztorm Gdynia), Tryka Martyna (Pogoń Tczew), Radochońska Zuzanna (Sztorm Gdynia), Mrozewska Amelia (Akademia Piłkarska LG), Aronowska Oliwia (Pogoń Tczew), Slisewska Kinga (Sztorm Gdynia), Labuda Martyna (Sztorm Gdynia), Kasprowicz Oliwia (Sztorm Gdynia), Sobal Magdalena (Gryf Tczew), Latoszek Natalia (Sztorm Gdynia), Dziadzio Weronika (Pogoń Tczew),

Sztab Szkoleniowy: I trener – Robert Chałaszczyk, II trener – Mateusz Sroka, trener bramkarek – Maciej Gemborys

Kadra Młodziczek U-13

Zachodniopomorski ZPN – Pomorski ZPN 0:8 (0:6)

Bramki: 3x Grzywińska, 3x Karwacka, Martyka, Jankowska

Skład: Amelia Bławat (Olimpico Malbork),Julia Jędrzejewska (Olimpico Malbork), Zuzanna Karwacka (MKS Debrzno), Oliwia Martyka (Sztorm Gdynia), Ania Markowska (Sztorm Gdynia), Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew),Julia Ignatowicz (U-2 Bytów), Oliwia Łapińska (MKS Czarni Pruszcz Gd.), Anastazja Krampa (LZS Bojano),Abe Nina (Błękitni Wejherowo),Cupa Celina (UKS Lider Rychnowy),Garbacik Dominika (UKS Lider Rychnowy) Boboń Zuzanna (UKS Lider Rychnowy), Jankowska Nikola (Latarnik Choczewo),Prądzińska Klaudia (UKS Lider Rychnowy), Garcon Amelia (AP LG Gdańsk),Orłowska Martyna (MKS Chojniczanka Chojnice).

Sztab Szkoleniowy: I trener – Karol Złonkiewicz, II trener – Hanna Dryja, trener bramkarek – Maciej Gemborys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.