Kadra rocznik 2005

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na mecz towarzyski z Kadrą województwa kujawsko-pomorskiego, który odbędzie się 25 października 2017 o godzinie 11.30 w Świeciu.

7. Karnowski Wiktor MKS Gryf Tczew

8. Sławiński Oliwier MKS Gryf Tczew

Dodatkowo powołany Mateusz Kowalski MKS Gryf Tczew

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe oraz buty piłkarskie (na naturalną nawierzchnię). Zbiórka 25.10.2017 r. (środa) o godz. 8.00 w Gdańsku (parking przy Hali AWFiS ). Proszę o potwierdzenie obecności do 22 października (po meczu ligowym). Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2005. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.