PODSUMOWANIE ROCZNIK 2007

Rok 2017 rozpoczęliśmy od wyjazdu na obóz zimowy do miejscowości  Sztutowo. Dni upływały nam na długich, mroźnych spacerach, sparingach rozgrywanych na świeżym powietrzu i treningach na hali, a wieczory na pogadankach, grach i zabawach. Chłopcy mieli okazję poznać się bliżej i zintegrować.

Rozegraliśmy mnóstwo turniejów i sparingów zarówno z rówieśnikami jak i starszymi rocznikami,
co ponownie przełożyło się na I miejsce w Lidze PZPN.

W połowie roku wyjechaliśmy na obóz letni, tym razem do miejscowości Człuchów, gdzie
na chłopców czekała ciężka praca na treningach, ale i moc atrakcji: aquapark, park linowy, kąpiele
w jeziorze, zwiedzanie, itp. Rozegraliśmy sparingi z Chojniczanką Chojnice oraz AP Gdańsk- oba wygrane.

Nowy sezon 2017/2018 rozpoczęliśmy od sparingu z Błyskawicą Warszawa oraz eliminacjami

do Turnieju Metropolitarnego, na który się zakwalifikowaliśmy. Graliśmy tam z Arką Gdynia, Gedanią Gdańsk, Redą oraz Pruszczem Gdańskim. Zawodnicy mieli okazję poznać gwiazdy Ekstraklasy (Mila, Krasić, Paixao i inni, którzy chcieli zrobić sobie z nami zdjęcie).

Obecnie grupa liczy 27 zawodników, nabór trwa. Mieliśmy okazję integrować się nie tylko podczas treningów i meczów, ale także podczas urodzin i okazjonalnego grilla drużynowego.

Podziękowania należą się Panu Krzysztofowi Aftka za pomoc przy drużynie. Zawodnikom dziękuję
za zaangażowanie i obecność na treningach.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Trener Maciej Wieczorkowski