Mecz kadry 2005 z Juventusem Turyn

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na mecz towarzyski z Juventusem Turyn, który odbędzie się 4 grudnia 2017 o godzinie 13.00 w Gdańsku (ul. Meissnera).

3. Sławiński Oliwier MKS Gryf Tczew

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, sprzęt sportowy (odzież termiczna – tylko w kolorze czarnym, obuwie na sztuczną trawę). Wszyscy zawodnicy zabierają również kąpielówki. Po spotkaniu Kadra Pomorza uda się do Aqua Park Sopot. Zbiórka 04.12.2017 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w Gdańsku (ul. Meissnera).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.