Konsultacja Kadry 2005

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na konsultację szkoleniową, która odbędzie się 9 grudnia 2017 o godzinie 15.00 we Władysławowie (COS Cetniewo).

2. Lipiński Oskar MKS Gryf Tczew

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe oraz sprzęt treningowy dostosowany do warunków atmosferycznych. Zbiórka 09.12.2017 r. (sobota) o godz. 14.30 – COS Cetniewo. Proszę o potwierdzenie obecności do 7 grudnia. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2005. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.