Podsumowanie sezonu rocznik 2003

MKS GRYF TCZEW ROCZNIK 2003

Zawodnicy zespołu rocznika 2003 w roku 2017 swoje przygotowanie rozpoczęli od treningów na halach i boiskach w Tczewie. W połowie stycznia drużyna udała się na obóz zimowy do Człuchowa, gdzie miała bardzo dobre warunki treningowe. Po przepracowanym obozie zawodnicy w okresie zimowym oraz wiosennym odbyli bardzo dużo gier kontrolnych przygotowując się do rundy wiosennej. Uczestniczyliśmy w rozgrywkach ligowych, gdzie po dobrej grze zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce. Na koniec sezonu odbyło się spotkanie integracyjne i drużyna udała się na przerwę wakacyjną. Po powrocie zaczęliśmy treningi na miejskich obiektach. Następnie na początku sierpnia wyjechaliśmy na kolejny obóz, tym razem do Iławy. Zawodnicy mieli bardzo dobre warunki szkoleniowe. Podczas zgrupowania  rozegraliśmy również  kilka sparingów. Po zakończonym obozie wróciliśmy do jednostek treningowych i meczów kontrolnych na własnych obiektach przygotowując się do kolejnego sezonu. W między czasie uczestniczyliśmy w wymianie polsko-niemieckiej Witten, na której zawodnicy integrowali się wspólnie z drużyną FSV Witten.

Rundę jesienną sezonu 2017/2018 drużyna zakończyła po dobrej grze bez porażki. Przed zawodnikami kontynuacja ciężkiej pracy, zaangażowania, cierpliwości i przyjemności z tego co się robi. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, opiekunom, sponsorom za wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.