Podsumowanie sezonu rocznik 2009

Zawodnicy MKS Gryf Tczew z rocznika 2009 podobnie jak w rundzie wiosennej rywalizowali w trzech turniejach organizowanych przez PZPN. Jednak młodzi gryfici tym razem sprawdzili się na tle innych przeciwników tj.: Orły Tczew, Bałtyk Sztutowo oraz Morze Stegna. Trener Andrzej Borys wystawił dwie drużyny, które podczas rozgrywek świetnie się bawiły, a przy okazji pierwszy zespół został liderem rozgrywek wygrywając 9 meczów dwa remisując i jeden przegrywając. Drugi zespół wygrał 5 spotkań, 8 przegrał zajmując 4 pozycję. Młodzi zawodnicy poza wspomnianymi rozgrywkami brali udział w turniejach i meczach sparingowych w których swoim zaangażowaniem i sportowym zachowaniem  godnie reprezentowali nasz klub.

Ważnym wydarzeniem podczas przygotowań do rundy jesiennej był wyjazd na pierwszy klubowy obóz sportowy. Dla wielu chłopców było to wyzwanie pod względem samodzielności i odwagi. Wszyscy zawodnicy sumiennie trenowali, rozwijali swoje umiejętności, a przy okazji świetnie się integrowali i bawili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.