Trening pokazowy Kadry 2005

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na trening pokazowy w ramach Kursokonferencji Cetniewo 2017

, który odbędzie się 9 grudnia 2017 o godzinie 10.00 we Władysławowie (COS Cetniewo). Jednostka treningowa pt. Nauczanie/dos

3. Sławiński Oliwier MKS Gryf Tczew

owołani zawodnicy winni posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, sprzęt sportowy (odzież termiczna – tylko w kolorze czarnym, obuwie na halę oraz na sztuczną trawę). Zbiórka 09.12.2017 r. (sobota) o godz. 7.45 w Gdańsku (parking przy hali AWFiS). Proszę o potwierdzenie obecności do 7 grudnia. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2005. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.