Obóz zimowy roczników 2002,2004,2005

W pierwszym tygodniu ferii zimowych zawodnicy z roczników 2002, 2004 i część 2005 B,  przygotowywali się do rundy wiosennej na obozie sportowym w Człuchowie. Chłopcy pod opieka swoich trenerów podnosili  umiejętności piłkarskie korzystając z obiektów sportowych miejscowego  OSiR –u.

Blok poranny składał się z zajęć piłkarskich na boisku ze sztuczną nawierzchnią, biegów tlenowych w pobliskim parku i zajęć w siłowni. Po obiedzie do dyspozycji mieliśmy dwie hale sportowe , w których zawodnicy doskonalili technikę i taktykę gry w piłkę nożną. Czas po kolacji przeznaczony był na zajęcia rekreacyjne w hali sportowej i odnowę biologiczną  w saunie i miejskiej pływalni.  Podsumowaniem pobytu w Człuchowie był turniej  sparingowy z drużynami Widzewa Łódź rocznik 2003 i 2005. Nasi młodzi piłkarze pomimo widocznego już zmęczenia wykonaną pracą na obozie, zdecydowanie wygrali swoje mecze, aplikując  kolegom z Łodzi bramki w wymiarze dwucyfrowym.

W trakcie zajęć chłopcy wykazywali się bardzo dużym zaangażowaniem, a efekty ich pracy będą widoczne w rundzie wiosennej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.