Powołania i wyniki Kadr Pomorza.

1.Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2005 na konsultację selekcyjną, która odbędzie się 8 kwietnia 2018r. o godzinie 13:30 w Gdańsku (ul. Subisława 22).

​Lista powołanych zawodników

1. Sławiński Oliwier – MKS Gryf Tczew
2. Lipiński Oskar – MKS Gryf Tczew
3. Karnowski Wiktor – MKS Gryf Tczew

2. Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 2:0 (1:0)

Bramki: Stenzel Oliwier (Cartusia Kartuzy), Sikora Nikodem (Chojniczanka Chojnice)

I połowa: Mikułko Antoni (Lechia Gdańsk SA), Bohdanowicz Jakub (SI Arka Gdynia), Rachwał Wiktor (Lechia Gdańsk SA), Brzęk Bartek (Jaguar Gdańsk), Ganbasik Marcel (SI Arka Gdynia), Sołkiewicz Mikołaj (Jedynka Reda), Kalinowski Jakub (Gryf Słupsk), Adamik Marcin (Lechia Gdańsk SA), Lemka Dominik (KP Starogard Gdański), Stenzel Oliwier Cartusia Kartuzy), Sławiński Oliwier (MKS Gryf Tczew)

II połowa: Uzarek Mateusz (Pomezania Malbork), Staniszewski Jakub (AP KP Gdynia), Kurowski Kacper (Beniaminek Starogard Gdański), Nikadon Oskar (Lechia Gdańsk SA), Ceremus Marcin (Jaguar Gdańsk), Serafin Tomasz (Lechia Gdańsk SA), Plichta Łukasz (Cartusia Kartuzy), Mikuła Mikołaj (Lechia Gdańsk SA), Płotka Przemysław (Lechia Gdańsk SA), Sikora Nikodem (Chojniczanka Chojnice), Abbott Zak (SI Arka Gdynia)

  • 3. Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek Kadry Pomorza U-13 dziewcząt na mecz mistrzowski Pomorski ZPN – Lubuski ZPN w dniu 11.04.2018 r. w Gdyni. Zbiórka powołanych zawodniczek w dniu 10.04.2018 w Gdyni, ul.Olimpijska 5 o godz. 10:30.

Lista powołanych zawodniczek
6 GRZYWIŃSKA ZUZANNA – MKS GRYF TCZEW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.