Festyn Klubowy- pomagamy naszemu zawodnikowi.

W dniu 10.06.2018 (niedziela) od godz.15.00 na stadionie przy ul. Elżbiety zostanie zorganizowany tradycyjny  festyn klubowy dla wszystkich naszych zawodników i ich rodzin. Podczas festynu będziemy sprzedawać  ciasta , kawę i napoje a całkowity dochód jaki osiągniemy  przekażemy rodzinie naszego zawodnika , która ucierpiała w pożarze. Bardzo prosimy wszystkie mamy o pomoc i przyniesienie na festyn  zrobionego przez siebie ciasta z przeznaczeniem do sklepiku.

Podczas festynu będzie można  przekazać  także  indywidualne dary dla tej pokrzywdzonej przez los rodziny.

Program Festynu,

  1. Turniej piłki nożnej rodziców o puchar prezesa MKS Gryf Tczew .Startują zespoły rocznikowe, bardzo proszę osoby pragnące wsiąść udział w turnieju o zgłoszenie się do swojego trenera rocznika. Dozwolony jest start w drużynie rocznikowej  rodzica dziecka, innego członka rodziny lub przyjaciela rocznika. Zawodnicy których roczniki nie wystawią swojej drużyny stworzą oddzielny zespół .  Wszystkim zawodnikom grającym w turnieju będzie bardzo miło gdy ich umiejętności piłkarskie oklaskiwać będzie duża liczba kibiców. Dlatego zapraszamy na przyjścia na festyn i gorące dopingowanie   wszystkich rodziców i przyjaciół naszego klubu.
  2. Gry, zabawy i konkursy rekreacyjne dla dzieci oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych. Jednym z konkursów będzie przygotowany na potrzeby festynu test mini TURBO KOZAKA.
  3. Podczas festynu czynny będzie bar obsługiwany przez Restauracji Piaskowa oferujący posiłki i napoje.
  4. Sprzedaż kawy , ciast i lodów przygotowanych przez rodziców.
  5. Podczas festynu w kawiarence będzie można zakupić różne klubowe pamiątki.
  6. Relacja z festynu ukaże się w telewizji TETKA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.