Awans do Ligi Wojewódzkiej Młodzik D1 rocznika 2006

Dzięki dobrej, poukładanej grze, drużyna MKS Gryf Tczew rocznik 2006 zapewniła sobie awans do wojewódzkiej ligi Młodzik D1.

133 bramki  strzelone oraz 7 straconych w 14 meczach, pozwoliło odnieść komplet zwycięstw w grupie. Na wynik ten zapracowali wszyscy zawodnicy i zawodniczka. Ciężka praca na dwóch obozach (letnim w Iławie i zimowym w Solcu Kujawskim), blisko 100% frekwencja na treningach , oraz wartościowe sparingi z mocnymi przeciwnikami  pozwoliły wykonać  kolejny krok w rozwoju drużyny.

Potencjał poszczególnych zawodników został dostrzeżony i doceniony powołaniami do kadr województwa pomorskiego (selekcyjna 2006, U13 dziewcząt oraz Letnia Akademia Młodych Orłów).  7 zawodników przynajmniej raz uczestniczyło w konsultacjach. Nasza zawodniczka regularnie występuje w meczach mistrzowskich kadry pomorza U13 dziewcząt

Przed drużyną kolejne kroki do zrobienia. Czeka nas dużo pracy. Zaczynamy już w lipcu obozem w Ostródzie. Liga wojewódzka wystartuje w sierpniu. A w niej kolejni wymagający przeciwnicy. Zachowując obecne zaangażowanie i pokorę , jesteśmy niemal pewni że dynamiczny rozwój wszystkich zawodników zostanie utrzymany.

Zwycięzcy ligi D2 grupa Malbork w sezonie 2017/2018 wystąpili w nsatępującym składzie:

Błaszkowski Igor (b), Cetera Dawid (C), Ciskowski Aleksander, Dubień  Stanisław, Górski Mateusz, Grzywinska Zuzanna, Hinc Szymon, Jakubiak Mateusz, Jaroński Oskar, Klimczak Marcel, Lipiak Paweł, Markowski Stanisław, Miler Bartosz, Natalewicz Maksymilian, Ot Antoni, Radzewicz Karol (b), Roman Jakub, Szczodrowski Stanisław, Szlicht Oliwier, Średziński Marian

 

Trenerzy:Klarecki Grzegorz,Dubień Benedykt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.