Zakończenie rozgrywek trampkarzy MKS Gryf Tczew r.2003

Zawodnicy drużyny rocznika 2003 zakończyli sezon 2017/2018. Po dobrej grze i w dobrym stylu zespół wygrał ligę bez porażki. W 18 spotkaniach drużyna strzeliła 112 bramki tracąc 16. W trakcie rozgrywek kilku zawodników otrzymało powołanie na konsultację i mecze mistrzowskie kadry Pomorza. Przed drużyną letni obóz w Ostródzie, przygotowanie do kolejnego sezonu w juniorze B oraz kontynuacja ciężkiej pracy, zaangażowania, cierpliwości i przyjemności z tego co się robi.

Drużyna w sezonie wystąpiła w  następującym składzie:

Gemborys Marcin, Prekop Nikodem, Kierzkowski Kamil, Łosiak Wiktor, Drewek Maciej, Jurczyński Sylwester, Klimczak Kacper, Lipiak Mateusz, Konzorski Maciej, Zieliński Tymon, Laufer Daniel, Łubiarz Mateusz, Górski Kacper, Kwiatkowski Łukasz, Zieliński Nikodem, Lizak Łukasz, Smoliński Mateusz, Borzyszkowski Cyprian, Siedlecki Miłosz, Zawiszewski Filip, Brożek Kacper, Żebrowski Kamil, Gogola Marcel

 

Trener: Klarecki Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.