Bardzo dobry występ zawodniczki MKS Gryf Tczew Magdaleny Sobal w Kadrze Polski U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 kobiet zremisowała 1:1 ze Szkocją w meczu towarzyskim rozegranym w Świebodzinie. Jedynego gola dla biało-czerwonych strzeliła Magdalena Sobal. W piątek o 11:00 rewanż w Babimoście.Świebodzin, 19.09.2018
Polska – Szkocja 1:1
Bramka dla Polski: Magdalena Sobal 17′
Skład Polski: Oliwia Macała – Wiktoria Szubert (69′ Urszula Jankowska), Weronika Kaczor, Urszula Onoszko, (59′ Katja Skupień), Milena Kazanowska, Wiktoria Malinowska, Karolina Gec (55′ Zuzanna Maronde), Natalia Wróbel, Natalia Maciaszczyk (65′ Katarzyna Jeryng), Marta Miś (37′ Paulina Pompa), Magdalena Sobal (50′ Marta Grochowska).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.