Bardzo dobry występ Magdaleny Sobal w Kadrze Polski Kobiet U-15.

Dziewczęta rozegrały dwa mecze międzypaństwowe ze Słowacją.
Pierwszy mecz  w Tatrzańskiej Łomnicy w dniu 09.11.2018 nasze zawodniczki wygrany 3-0.
Drugi w Barcicach  zakończył się także zwycięstwem Polek 3-2 .
Poprosiliśmy Magdę aby skomentowała swój udział w meczach.

”Bardzo się cieszę , że jestem powoływana do Reprezentacji Polski Kobiet U-15. Po ciężkiej pracy na konsultacjach szkoleniowych odnieśliśmy podwójne zwycięstwo ze Słowacją. W dniu 09.11 piątek w Tatrzańskiej Łomnicy wygraliśmy aż 3-0, w tym meczu wyszłam w pierwszym składzie i w 19 minucie pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie po  mojej bramce. Kolejne bramki strzeliła moja zmienniczka Karolina Gec i Ola Posiewka .
Jednak już w Polsce w Barcicach , w niedzielę mecz był trudniejszy niż nam się wydawało , skończył się korzystnym dla nas wynikiem 3-2. Mieliśmy duże wsparcie w kibicach.
Bardzo dziękuję moim obecnym i byłym trenerom klubowym i kadrowych za to, że tak dobrze mnie przygotowali do roli Reprezentantki Polski.
Teraz wracam do domu do swojego klubu do ciężkiej pracy , aby dalej Reprezentować nasz kraj”