Zakończenie sezonu jesień 2018

W ostatnim meczu ligowym w 2018 roku , nasz zespół rocznik 2005  rozegrał bardzo dobry mecz z zespołem z Gdańska.

MKS GRYF I TCZEW1 : 1 LOTOS GDAŃSK UKS.

W imieniu swoim i całego zarządu klubu MKS Gryf Tczew chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom  osiągniętych w ostatnim sezonie wyników sportowych. Nie było by dobrych wyników sportowych bez olbrzymiego  poświęcenia i pasji trenerów, którym składam wielkie za to podziękowania.

Wykazaliście się wszyscy olbrzymim  zaangażowaniem i wolą walki podczas wszystkich meczy całego sezonu.

Z wielką przyjemnością mogłem wspólnie z waszymi rodzicami i przyjaciółmi i  oglądać wasze spotkania.  Poprzez swoją dobrą grę rozsławialiście dobre imię naszego klubu i miasta.

Jeszcze raz gratuluję wam osiągniętych sukcesów i jestem przekonany ,że w następnym roku dzięki  ciężkiej pracy na treningach wyniki będą jeszcze lepsze.

Prezes MKS Gryf Tczew

Janusz Fabich