Podsumowanie rocznik 2009

Rok 2018 był bardzo bogaty w wiele różnorodnych i rozwijających wydarzeń piłkarskich w których brali udział młodzi gryfici z rocznika 2009. Uczestniczyliśmy w wielu turniejach halowych, meczach towarzyskich oraz sprawdzaliśmy się w rywalizacji w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. W drużynie widoczny jest duży postęp w umiejętnościach indywidualnych poszczególnych zawodników. Od września GRYF I i GRYF II rywalizują z drużynami z Malborka, Kwidzyna oraz Tczewa. Po rundzie jesiennej Gryf I uplasował się na 3 miejscu wygrywając 9 spotkań, 2 remisując i 4 przegrywając. Drugi zespół Gryfa zajął 6 miejsce.

Wyczekiwanym wydarzeniem  przez zawodników był kolejny obóz letni odbywający się w sierpniu w Sępólnie Krajeńskim. Podczas obozu systematycznie trenowaliśmy oraz graliśmy wiele spotkań sparingowych oraz meczy towarzyskich. Wyzwaniem oraz ciekawym doświadczeniem dla gryfitów było zagranie sparingu z SMS Łódź oraz miejscową drużyną z Sępólna. Obóz był kolejnym sportowym doświadczeniem, chłopcy sprawdzili się w zakresie dyscypliny, sportowego zachowania, samodzielności i przede wszystkim w sumienności podczas każdego z treningów. Wyjazd ten również dobrze wpłynął na pozytywną atmosferę w drużynie. Liczymy na to, że równie intensywnie będą rozwijać się nasi zawodnicy w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.