PODSUMOWANIE ROCZNIKA 2005 GRUPY MALBORK W ROKU 2018

Podczas roku 2018, drużyna była na dwóch obozach, zimowym w Człuchowie oraz letnim w Sępólnie Krajeńskim. W rozgrywkach D1 sezonu 2017/2018 zajęliśmy 4 miejsce (38 punktów, 65 strzelonych bramek). Obecnie występujemy w rozgrywkach C2 sezon 2018/2019. Po rundzie jesiennej zajmujemy 6 miejsce (9 punktów, 34 strzelonych bramek).

Podczas całego roku chłopacy ciężko pracowali, zawsze z uśmiechem na twarzy, przez co treningi są prowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Wyniki są dla nas sprawą drugorzędną, najważniejsza dla nas jest dobra zabawa przy graniu w piłkę nożną.  Jakub Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.