AWANS JUNIORÓW MKS GRYF TCZEW DO LIGI WOJEWÓDZKIEJ!

Drużyna prowadzona przez trenerów Grzegorza Klareckiego i Piotra Borysa w sezonie 2018/2019 uczestniczyła w dwóch ligach w grupie malborskiej i gdańskiej. Zespół złożony był z zawodników r.2002/03/04. Drużyna zaliczyła bardzo udany sezon, w bardzo dobrym stylu wywalczyła sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w województwie.             W przyszłym sezonie juniorzy będą się składać z rocznika.2003/2004, a najstarsi zawodnicy z  r.2002 będą mieli okazję ogrywać się i zasilić zespół seniorski Wisły Tczew. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom, opiekunom, kibicom za cały rok piłkarski.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.