Instrukcja logowania na portalu Łączy nas piłka

 MKS Gryf Tczew przystępuje do ogólnopolskiego systemu certyfikacji szkółek piłkarskich. Program ten ma  na celu podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego. Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Szczegółowe informacje o programie można znaleźć pod adresem https://www.laczynaspilka.pl/certyfikacja/zasadyprogramu

W tym celu każdy zawodnik/rodzic   MKS Gryf Tczew musi założyć swoje konto na portalu Łączy nas piłka ( Rodzic ) i zarejestrować dziecko w systemie PZPN a następnie złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika  w szkółce . 

Poniżej załączone są linki z instrukcją postępowania ( proces tworzenia trwa ok. 2 minut ) .

Kolejność postępowania – film instruktażowy :

Jeżeli mamy już konto na portalu Łączy nas piłka pomijamy punkt pierwszy

1 Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka ?

2 Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN ?

3 Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce ? sdsemihidden0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.