Dobry występ rocznika 2007 na LOTOS Griffin Cup

Spotkania grupowe z kompletem zwycięstw oraz bez straty bramki zakończyły: Radunia Stężyca (Grupa A), Jantar Ustka (Grupa C). W grupie B pierwsze miejsce zajęła również bez straty gola drużyna AP Jacek Grembocki, wygrywając dwa spotkania, oraz notując jeden remis. Jak się później okazało, te drużyny zajęły trzy pierwsze miejsca w turnieju. W ćwierćfinałach wszystkie mecze zakończyły się w regulaminowym czasie, a do półfinałów awansowały drużyny: Gryfa Tczew, Jantara Ustka, Raduni Stężyca, oraz AP Jacek Grembocki. Pierwszy z półfinałów to okazałe zwycięstwo Jantara Ustka, który pokonał 5:0 Gryfa Tczew, drugi to bardzo zacięte spotkanie zakończone w regulaminowym czasie 1:1. Zwycięsko rzuty karne wykonywali gracze Raduni Stężyca, którzy w grze nerwów pokonali AP Jacek Grembocki 3:1. W meczu o miejsce trzecie lepsi o jedną bramkę okazali się podopieczni trenera Jacka Grembockiego pokonując 1:0 Gryf Tczew. W bardzo zaciętym finale zawodnicy Jantara Ustka pokonali 2:1 Radunię Stężyca.