Dobry występ rocznika 2011 w turnieju FB POMORSKI FUTSAL CUP

W niedzielę 21 lutego zespół rocznika 2011 pojedzie do Bydgoszczy na finałowy turniej POMORSKI FUTSAL CUP 2021, który odbędzie się w hali Łuczniczka. Dzięki BluStreamTV finał będzie można oglądać na żywo już od godziny 8:30 (link do transmisji na FB POMORSKI FUTSAL CUP)

Tydzień temu zawodnicy wywalczyli awans zajmując drugie miejsce w turnieju eliminacyjnym, który odbył się Tczewie. Zmagania grupowe zakończyli na I miejscu wyprzedzając Kieramzyt Szprudowo, EL Futbol Elbląg oraz AP Tczew. W półfinale wygrana z Jedynką Pelplin. W finale przegrana z LZS Dragon Bojano. 
Skład: Krampa Cezary, Michna Mateusz, Jewiarz Igor, Rezmerowski Michał, Stachowicz Ignacy, Bosiacki Maksymilian, Zieliński Mikołaj, Kargul Antoni, Zwiewka Aleksander, Gigielewicz Aleksander. Trener: Damian Nowaczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.