Powołanie do kadry Polski U-16 dla wychowanka MKS Gryf Tczew Oliwiera Sławińskiego.

U-16: Kadra na dwumecz ze Słowenią

Trener reprezentacji Polski do lat 16 (rocznik 2005) Dariusz Gęsior przedstawił listę zawodników powołanych na zgrupowania w Warszawie i słoweńskiej Kranjskiej Gorze (2-10 czerwca) oraz dwumecz z reprezentacją Słowenii (6 i 9 czerwca).

Kadra reprezentacji Polski U-16 na dwumecz ze Słowenią:

Patryk Rychlik (FASE Szczecin), Tomasso Guercio (FC Internazionale Milano, Włochy), Miłosz Skowronek (Jagiellonia Białystok), Antoni Mikułko (Lechia Gdańsk), Krystian Okoniewski (Lechia Gdańsk), Dominik Janeczek (Lech Poznań), Mateusz Wójcik (Lech Poznań), Dawid Zięba (Lech Poznań), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Wiktor Gromek (Leicester City FC, Anglia), Mikołaj Nasalski (Motor Lublin), Marcel Mendes-Dudziński (Pogoń Szczecin), Dawid Gruszecki (Śląsk Wrocław), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Philip Buczkowski (FC Schalke 04, Niemcy), Jakub Jędrasik (UKS SMS Łódź), Bartosz Płocki (UKS SMS Łódź), Yarek Gasiorowski (València CF, Hiszpania).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.