Kolejka ligowa 26/27.03

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY

AS POMORZE 2 : 4 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

GRYF WEJHEROWO 0-12 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ

DRAGON POMORZE : MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK

MKS GRYF TCZEW : CHOJNICZANKA CHOJNICE

MALBORK D2 MŁODZIK GRUPA2

MKS GRYF II TCZEW  2:5 KP STAROGARD GDAŃSKI

Kadra 2009

Kadra Pomorskiego ZPN 2009: powołania na 24.03.2022 r.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2009 na mecz z Kadrą Warmińsko-Mazurskiego ZPN, który odbędzie dnia 24.03.2022r. godz. 12.00 w Ostródzie. Zbiórka zawodników godz. 8.30 parking AWFiS Gdańsk przy hali sportowej.

16. Adrian Czerniewicz – Gryf Tczew

Wyniki kolejki ligowej drużyn MKS Gryf Tczew Wiosna 2022.

19/20.03.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW : SALOS SŁUPSK 14 -0

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW- Karsin 8-0

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW : FINES SAP SOPOT 1-3

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

ARKA GDYNIA SI : MKS GRYF TCZEW 1-0

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 AMIGO PRZYJAŹŃ : GRYF TCZEW 2-1

Powołanie do Kadry Polski U-17 dla Oliwiera Sławińskiego.

U-17: Powołania na konsultację szkoleniową w Rącznej

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Dariusz Gęsior ogłosił listę zawodników z rocznika 2005, powołanych na konsultację szkoleniową. Odbędzie się ona w dniach 21-24 marca w Rącznej.Lista powołanych zawodników:

Jakub Staniszewski (Arka Gdynia), Dawid Drachal (Escola Varsovia Warszawa), Patryk Rychlik (FASE Szczecin), Dawid Tkacz (Górnik Łęczna), Dariusz Stalmach (Górnik Zabrze), Tommaso Guercio (FC Internazionale Milano, Włochy), Miłosz Kurzydłowski (Lechia Gdańsk), Antoni Mikułko (Lechia Gdańsk), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Mikołaj Tudruj (Lech Poznań), Wiktor Puciłowski (Legia Warszawa), Jakub Jędrasik (Legia Warszawa), Jakub Murawski (Legia Warszawa), Marcel Kalemba (1.FSV Mainz 05, Niemcy), Szymon Doba (Olimpia Grudziądz), Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin), Kacper Śmiglewski (Polonia Warszawa), Patryk Malamis (Raków Częstochowa), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Kacper Terlecki (Zagłębie Lubin), Maksymilian Brejnak (Znicz Pruszków).