Kadra 2009

Kluby Pomorskiego ZPN
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu
następujących zawodników rocznika 2009 na mecz z kadrą Kujawsko-Pomorskiego
ZPN, który odbędzie się dnia 01.06.2022 r. o godz. 11.00 w Solcu Kujawskim. Zbiórka
zawodników godz. 6.30, parking AWFiS Gdańsk przy hali sportowej.

Adrian Czerniewicz MKS Gryf Tczew

Kolejka ligowa 21/22.05

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW pauza

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW- Akademia Sportu Kolbudy 3-2

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW : Lechia Gdańsk 0-5

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW- Lider Rychnowy 1-1

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

MKS GRYF TCZEW- pauza

MALBORK: D1 MŁODZIK GRUPA 1- rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW- pauza

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1-rocznik 2010

MKS GRYF TCZEW –Lisovia Lisewo 9-1

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2-rocznik 2010

MKS GRYF II TCZEW -pauza

Kolejny występ naszego wychowanka Oliwiera Sławińskiego w Kadrze Polski U-17

ME U-17: Holandia 2-1 Polska

Reprezentacja Polski do lat 17, której trenerem jest Dariusz Gęsior, przegrała 1-2 (0-0) z Holandią w swoim drugim meczu fazy grupowej rozgrywanych w Izraelu mistrzostw Europy. Kolejne spotkanie Polacy rozegrają z Bułgarią 22 maja o godzinie 16:30.19 maja 2022, 16:30 – Lod (Itztadion Irony Lod)
Holandia 2-1 Polska
Dean Huijsen 51 (k), Yoram Boerhout 90 – Tommaso Guercio 88

Holandia: 1. Tristan Kuijsten – 2. Bram Rovers (46, 12. Alvaro Henry), 3. Thijmen Blokzijl, 4. Dean Huijsen, 5. Rainey Breinburg (60, 8. Mike Kleijn) – 14. Silvano Vos, 10. Gabriel Misehouy (72, 18. Antoni Milambo), 6. Tim van den Heuvel – 7. Jaden Slory (46, 20. Ezechiel Banzuzi), 9. Jason van Duiven, 11. Isaac Babadi (89, 17. Yoram Boerhout).

Polska: 1. Jakub Murawski – 14. Tommaso Guercio, 16. Miłosz Kurzydłowski, 5. Konrad Magnuszewski, 23. Mikołaj Tudruj, 3. Jakub Lewicki (72, 20. Kacper Terlecki) – 9. Kacper Śmiglewski (46, 8. Marcel Kalemba), 2. Jakub Staniszewski (85, 19. Szymon Doba), 6. Dawid Drachal (85, 18. Mateusz Wójcik), 7. Dawid Tkacz (66, 11. Kacper Masiak) – 10. Oliwier Sławiński.

żółte kartki: Rovers, Banzuzi, Henry – Kurzydłowski, Guercio, Sławiński.

Kolejka ligowa 07/08.05.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

MKS GRYF TCZEW : RADUNIA PG STĘŻYCA 2-1

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW- Ósemka Lębork 6-2

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

MKS GRYF TCZEW : JEDYNKA REDA 3-4

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW-JAGUAR GDAŃSK 0-2

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 MKS Gryf Tczew AMIGO PRZYJAŹŃ 6-3

MALBORK: D1 MŁODZIK GRUPA 1- rocznik 2009

MKS GRYF II TCZEW : ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 22-0

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 1-rocznik 2010

MKS GRYF TCZEW : Sparta Rakowiec 8-3

MALBORK: D2 MŁODZIK GRUPA 2-rocznik 2010

Styna Godziszewo- MKS GRYF II TCZEW 4-2