Mateusz Kowalski powołany do Kadry Polski U-19

U-19: Powołania na zgrupowanie w Opalenicy

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 Marcin Brosz przedstawił listę zawodników powołanych na zgrupowanie, które odbędzie się w Opalenicy w dniach 19-23 czerwca.Kadra:

Bramkarze: Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Aleksander Bobek (ŁKS Łódź), Oliwier Zych (Aston Villa FC, Anglia).

Obrońcy: Dawid Bugaj (SPAL 2013, Włochy), Igor Drapiński (Wisła Płock), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Wiktor Matyjewicz (Hellas Verona FC, Włochy), Miłosz Matysik (Jagiellonia Białystok), Levis Pitan (Sheffield United FC, Anglia), Wiktor Smoliński (KKS 1925 Kalisz), Albert Zarówny (Chrobry Głogów).

Pomocnicy: Miłosz Brzozowski (FC Hansa Rostock, Niemcy), Dawid Drachal (Miedź Legnica), Iwo Kaczmarski (Empoli FC, Włochy), Mateusz Kowalczyk (ŁKS Łódź), Antoni Kozubal (GKS Katowice), Maximillian Oyedele (Manchester United FC, Anglia), Igor Strzałek (Legia Warszawa), Kacper Urbański (Bologna FC 1909, Włochy).

Napastnicy: Jakub Antczak (Lech Poznań), Dominik Biniek (Blackburn Rovers FC, Anglia), Mateusz Kowalski (Parma Calcio 1913, Włochy), Jordan Majchrzak (AS Roma, Włochy), Junior Nsangou (Blackburn Rovers FC, Anglia), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.