Kadra Polski U-19 z Mateuszem Kowalskim w składzie.

U-19: Kadra na Nordic Tournament

Selekcjoner reprezentacji Polski U-19 Marcin Brosz ogłosił listę powołanych zawodników na Nordic Tournament, podczas którego „biało-czerwoni” zmierzą się z Danią (7 września) oraz Szwecją lub Norwegią (10 września).Powołani zawodnicy:

Marcel Kalemba (1.FSV Mainz 05, Niemcy), Dariusz Stalmach (AC Milan, Włochy), Mateusz Kowalski (Parma Calcio 1913, Włochy), Michał Rosiak (Arsenal FC, Anglia), Junior Nsangou (Blackburn Rovers FC, Anglia), Kacper Śmiglewski (Cracovia), Szymon Bartlewicz (Chrobry Głogów), Karol Dziedzic (Garbarnia Kraków), Norbert Barczak (Górnik Zabrze), Tommaso Guercio (FC Internazionale Milano, Włochy), Dominik Kobus (Jagiellonia Białystok), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Aleksander Nadolski (Lech Poznań), Antoni Mikułko (Lechia Gdańsk), Jan Ziółkowski (Legia Warszawa), Filip Luberecki (Motor Lublin), Dawid Drachal (Raków Częstochowa), Levis Pitan (Sheffield United FC, Anglia), Jakub Rajczykowski (Skra Częstochowa), Marcel Mendes-Dudziński (SL e Benfica, Portugalia), Wiktor Gromek (US Lecce, Włochy), Olaf Kozłowski (US Triestina Calcio, Włochy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.