Kadra 2009

Kluby woj. pomorskiego
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu
następujących zawodników rocznika 2009 na Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza
Górskiego, który odbędzie się w Policach w dniach 26.06-02.07.2022 r. Zbiórka
zawodników 25.06.2022 r. (sobota) o godz. 10, AWFiS Gdańsk, parking przy hali
sportowej.

11. Adrian Czarniewicz – Gryf Tczew

Ostatnia kolejka ligowa sezonu 2021/22

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

KTS-K GOSRIT LUZINO 1 : 5 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

JAGUAR GDAŃSK 2 : 0 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW 6 : 1 JEDYNKA REDA

GDAŃSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2- rocznik 2005 i młodsi

 KP STAROGARD GDAŃSKI 7 : 2 MKS GRYF TCZEW

Wychowankowie MKS Gryf Tczew rocznik 2005 Oskar Lipiński i Mateusz Kowalski w 1/2 finału Centralnej Ligi Juniorów U-17

11 czerwca 2022, 13:12:55 – euzi
1/2 finału CLJ U-17: Wisła 2-2 Jagiellonia

Wisła Kraków zremisowała u siebie 2-2 (1-0) z Jagiellonią Białystok w pierwszym meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów U-17. Rewanż zostanie rozegrany 15 czerwca o godz. 11:00 w Białymstoku.

11 czerwca 2022, 11:00 – Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 2-2 Jagiellonia Białystok
Wojciech Urbański 36, Tomasz Dusik 84 – Wiktor Marek 79, Oskar Lipiński 85

Wisła: 1. Jakub Stępak – 2. Maksymilian Rachfał (87, 16. Michał Prochwicz), 3. Jakub Krzyżanowski, 4. Kacper Przybyłko, 5. Marcin Górkiewicz, 6. Bartłomiej Sowa (70, 21. Tomasz Dusik), 7. Adam Pieniądz (84, 17. Maciej Kuziemka), 8. Radosław Skała, 9. Hugo Woyna-Orlewicz, 10. Wojciech Urbański (56, 22. Bartosz Zimnicki), 11. Michał Głogowski.

Jagiellonia: 12. Miłosz Piekutowski (43, 1. Damian Andrzejkiewicz) – 3. Jakub Lewicki, 4. Jakub Kruszewski, 6. Bartosz Bernatowicz (88, 19. Krystian Ziętek), 7. Damian Wojdakowski, 9. Mateusz Kowalski, 10. Jan Faberski (46, 8. Maciej Jaroszuk), 13. Dominik Kobus (55, 5. Miłosz Skowronek), 14. Kamil Andrzejkiewicz (46, 15. Dawid Żakiewicz), 16. Wiktor Marek, 22. Oskar Lipiński.

Kadra 2009

Kluby Pomorskiego ZPN
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących
zawodników rocznika 2009 na mecz z Kadrą Warmińsko – Mazurskim ZPN, który odbędzie się dnia
08.06.2022r. godz. 11.00 w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 (boisko Gdańskiego Ośrodka Sportu).
Zbiórka zawodników godz. 10.00

Adrian Czerniewicz MKS Gryf Tczew

Kadra 2009

Kluby Pomorskiego ZPN
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu
następujących zawodników rocznika 2009 na mecz z kadrą Kujawsko-Pomorskiego
ZPN, który odbędzie się dnia 01.06.2022 r. o godz. 11.00 w Solcu Kujawskim. Zbiórka
zawodników godz. 6.30, parking AWFiS Gdańsk przy hali sportowej.

Adrian Czerniewicz MKS Gryf Tczew