Kolejka ligowa 25/26.09

25/26.09.2021

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

GEDANIA GDAŃSK : MKS GRYF TCZEW  29.09

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

DSPN KWIDZYN 2 : 1 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

GEDANIA GDAŃSK : MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK-rocznik 2009

MKS GRYF TCZEW 3 : 1 JANTAR USTKA

Continue reading

Kadra 2009

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu
następujących zawodników rocznika 2009 na zgrupowanie oraz mecz mistrzowski
z Podlaskim ZPN.
1. Adrian Czerniewicz – Gryf Tczew

Zbiórka zawodników w niedzielę 26.09.2021r. godz.10.00 – Malbork ul. Toruńska 60

Kadra 2006

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu
następujących zawodników rocznika 2009 na konsultację szkoleniową, która odbędzie
dnia 16.09.2021 r. godz. 15.45 w Redzie ul. Sosnowa 6.
1. Adrian Czerniewicz – Gryf Tczew

Kolejka ligowa 11/12.09

Wyniki kolejki ligowej  drużyn MKS Gryf Tczew  Jesień 2021

11/12.09.2021

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY-rocznik 2006

JAGUAR GDAŃSK 1 : 2 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ-rocznik 2007

MKS GRYF TCZEW 5 : 1 BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ-rocznik 2008

Continue reading

Kadra 2009

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2009 na konsultację szkoleniową , która odbędzie dnia 10 .09.2021 r . godz.15 . 00 w Luzinie ul . Mickiewicza 22 ( zbiórka przed wejściem na halę)

2. Adrian Czerniewicz – MKS Gryf Tczew

Puchar Syrenki U-17

Turniej o Puchar Syrenki U-17: Polska 2-2 k. 5-6 Holandia

W swoim drugim meczu turnieju o Puchar Syrenki reprezentacja Polski do lat 17 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 5-6 w rzutach karnych z Holandią. W podstawowym czasie gry był remis 2-2 (0-1).5 września 2021, 18:00 – Malbork (Stadion Miejski)
Polska 2-2 k. 5-6 Holandia
Oliwier Sławiński 71 (k), Bartosz Tomaszewski 90 – Yoram Boerhout 45, Isaac Babadi 56

karne: 0-1 Emmanuel van de Blaak, 1-1 Bartosz Bernatowicz, 1-2 Erald Krasniqi, 2-2 Miłosz Kurzydłowski, 2-3 Silvano Vos, 3-3 Krystian Okoniewski, (3-3 Ilias Splinter – obroniony), (3-3 Jakub Jędrasik – słupek), 3-4 Julian Rijkhoff, 4-4 Dawid Zięba, 4-5 Mike Kleijn, 5-5 Oliwier Sławiński, 5-6 Tim van den Heuvel, (5-6 Bartosz Tomaszewski – nad bramką)

Polska: 12. Marcel Mendes-Dudziński – 16. Miłosz Kurzydłowski, 4. Bartosz Tomaszewski, 14. Mikołaj Tudruj – 15. Mateusz Dobosz (60, 5. Patryk Rychlik), 8. Marcel Kalemba (60, 6. Bartosz Bernatowicz), 10. Oliwier Wojciechowski (46, 2. Jakub Staniszewski), 11. Kacper Masiak (78, 18. Jakub Jędrasik), 7. Dawid Zięba – 13. Dawid Gruszecki (46, 17. Krystian Okoniewski), 9. Oliwier Sławiński.

Holandia: 16. Tom Bramel – 12. Omar Mekkaoui, 2. Alvaro Henry (46, 3. Emmanuel van de Blaak), 20. Thijmen Blokzijl, 15. Ilias Splinter – 17. Yoram Boerhout (58, 7. Jaden Fernando Slory), 18. Tim van den Heuvel, 14. Enoch Mastoras (46, 6. Silvano Vos), 10. Antoni Milambo (63, 8. Mike Kleijn), 11. Isaac Babadi (62, 21. Erald Krasniqi) – 19. Fabiano Rust (81, 9. Julian Rijkhoff).

żółte kartki: Staniszewski, Kurzydłowski, Okoniewski – Splinter, Van de Blaak, Rust, Van den Heuvel.

sędziował: Włodzimierz Bartos (Polska).

Reprezentacja Polski w meczu o trzecie miejsce zagra z Portugalią 7 września o 12:00 w Malborku.