Kolejny mecz Reprezentacja Polski U-18 z naszymi wychowankami.

U-18: Mecz Francja – Polska przerwany

Reprezentacja Polski U-18, której trenerem jest Wojciech Kobeszko, zmierzyła się z Francją w swoim ostatnim meczu rozgrywanego we Francji Tournoi international de Limoges. Spotkanie zostało przerwane w 77. minucie przy stanie 3-2 (2-2) dla Polaków, którzy wygrali cały turniej.25 września 2022, 15:15 – Limoges (Stade de Beaublanc)
Francja – Polska
Mokrane Bentoumi 22, Ilyes Housni 25 – Oliwier Sławiński 6, Olaf Kozłowski 27, Kacper Masiak 70

Francja: 1. Lisandru Olmeta – 2. Saël Kumbedi, 3. Jeanuël Belocian, 4. Mamadou Sarr, 5. Elyaz Zidane, 7. Mokrane Bentoumi (64, 13. Christian Mawissa Elebi), 8. Valentin Atangana Edoa, 9. Ilyes Housni, 11. Eliesse Ben Seghir (64, 19. Darnell Bile), 21. Yoni Gomis, 22. Jérémy Jacquet.

Polska: (skład wyjściowy) 1. Antoni Mikułko – 2. Mateusz Jasiński, 3. Jakub Lewicki, 4. Bartosz Tomaszewski, 8. Oliwier Wojciechowski, 9. Oliwier Sławiński, 10. Kacper Masiak, 13. Karol Dziedzic, 14. Dariusz Stalmach, 20. Olaf Kozłowski, 21. Kacper Przybyłko.

żółte kartki: Belocian, Gomis.
czerwone kartki: Ilyes Housni (55. minuta, Francja), Jeanuël Belocian (60. minuta, Francja), Yoni Gomis (72. minuta, Francja), Darnell Bile (77. minuta, Francja).

sędziował: Romain Rétif (Francja).

Mecz przerwany w 77. minucie przy stanie 2-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy.

W drugim dzisiejszym meczu turnieju Szkocja o godz. 18:15 zmierzy się z Estonią.

Tabela:
1. Polska 3 9 5- 2
2. Francja 3 6 10- 4
3. Estonia 2 0 0- 4
4. Szkocja 2 0 1- 6

Kolejny występ w Reprezentacja Polski U-18 naszych wychowanków.

U-18: Polska 1-0 Estonia

Reprezentacja Polski U-18, której trenerem jest Wojciech Kobeszko, wygrała 1-0 (1-0) z Estonią w drugim meczu rozgrywanego we Francji Tournoi international de Limoges. Kolejne spotkanie Polacy zagrają 25 września o godz. 15:15 z Francją.23 września 2022, 16:00 – Limoges (Stade de Beaublanc)
Polska 1-0 Estonia
Mateusz Kowalski 45

Polska: 22. Jakub Rajczykowski – 5. Konrad Magnuszewski (68, 2. Mateusz Jasiński), 6. Mateusz Wójcik (46, 13. Karol Dziedzic), 7. David Widlarz (68, 10. Kacper Masiak), 11. Dawid Tkacz (68, 3. Jakub Lewicki), 15. Wiktor Gromek (46, 8. Oliwier Wojciechowski), 16. Miłosz Kurzydłowski, 17. Mateusz Kowalski (75, 20. Olaf Kozłowski), 18. Nico Baier (46, 14. Dariusz Stalmach), 19. Maksymilian Stangret (46, 9. Oliwier Sławiński), 21. Kacper Przybyłko (68, 4. Bartosz Tomaszewski).

Estonia: 1. Gregor Pürg – 2. Laurits Õunpuu, 3. Kristofer Käit (46, 14. Robert Veering), 4. Aleksandr Alteberg, 6. Herman Pedmanson (80, 15. Sander Soo), 8. Oskar Hõim (75, 16. Anton Volossatov), 10. Tristan Pajo (46, 7. Dimitri Jepihhin), 11. Karel Mustmaa, 17. Bruno Vain (75, 20. Mark William Mugra), 19. Mihkel Sepp (80, 5. Alex Boronilštšikov), 23. Henri Käblik.

żółta kartka: Õunpuu.

sędziował: Alexis Gil (Francja).

W drugim dzisiejszym meczu turnieju Francja o godz. 19:00 zmierzy się ze Szkocją.

Tabela:
1. Polska 2 6 2- 0
2. Francja 1 3 3- 0
3. Szkocja 1 0 0- 1
4. Estonia 2 0 0- 4

Byli zawodnicy MKS Gryf Tczew w Kadrze Polski U-18.

Byli nasi zawodnicy Oliwier Sławiński i Mateusz Kowalski wystąpili w meczu Reprezentacji Polski U-18 podczas turnieju we Francji.

U-18: Polska 1-0 Szkocja

Reprezentacja Polski U-18, której trenerem jest Wojciech Kobeszko, wygrała 1-0 (1-0) ze Szkocją w pierwszym meczu rozgrywanego we Francji Tournoi international de Limoges. W kolejnych spotkaniach Polacy zagrają z Estonią (23 września, 16:00) i z Francją (25 września, 15:15).21 września 2022, 16:00 – Limoges (Stade de Beaublanc)
Polska 1-0 Szkocja
Dariusz Stalmach 5

Polska: 1. Antoni Mikułko – 3. Jakub Lewicki (46, 11. Dawid Tkacz), 4. Bartosz Tomaszewski, 5. Konrad Magnuszewski (21, 2. Mateusz Jasiński), 8. Oliwier Wojciechowski (65, 17. Mateusz Kowalski), 9. Oliwier Sławiński (65, 6. Mateusz Wójcik), 10. Kacper Masiak (79, 7. David Widlarz), 13. Karol Dziedzic (79, 15. Wiktor Gromek), 14. Dariusz Stalmach, 20. Olaf Kozłowski (65, 19. Maksymilian Stangret; 83, 16. Miłosz Kurzydłowski), 21. Kacper Przybyłko.

Szkocja: 12. Callan McKenna – 2. Jack Kingdon, 4. Louis Jackson, 7. Johnny Emerson (62, 6. Craig Moore), 8. Daniel Kelly (79, 18. Christopher McGinn), 9. Bobby Wales (62, 16. Corey Thomson), 10. Dylan Reid, 11. Max Woodcock (79, 14. George Morrison), 13. Cameron Bruce (62, 3. Magnus Mackenzie), 19. Matthew Apter (79, 15. Cameron Cooper), 20. Benny-Jackson Luyeye.

żółte kartki: Przybyłko – Reid, Woodcock, Moore.

sędziował: Robin Hingrand (Francja).
widzów: 200.

W drugim dzisiejszym meczu turnieju Francja o godz. 19:00 zmierzy się z Estonią.

Tabela:
1. Polska 1 3 1- 0
2. Estonia 0 0 0- 0
Francja 0 0 0- 0
4. Szkocja 1 0 0- 1

Otwarty trening dla bramkarzy

Otwarty trening dla bramkarzy

Zapraszamy wszystkich chętnych bramkarzy urodzonych w latach 2009-2011 na otwarty trening bramkarski z trenerami Kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.


Zajęcia prowadzić będzie Michał Chamera, który był zawodnikiem takich klubów jak Bałtyk Gdynia, Radunia Stężyca, Lechia/Polonia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo, Arka Gdynia, Polonia Olimpia Elbląg, Polonia Warszawa, Brabrand IF i Piast Gliwice. Jako trener bramkarzy pracował między innymi w Lechu Poznań, Arce Gdynia, Muaither SC i Bytovi Bytów. 

Data: 28 września
Godzina: 16:30
Zbiórka: 16:15
Miejsce: AWFiS Gdańsk, ul. Górskiego 1
Kontakt: 509 388 313 m.chamera@pomorski-zpn.pl

Kolejka ligowa 17/18.09.2022

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

AP BAŁTYK GDYNIA 1 :6 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY

GEDANIA GDAŃSK 11:1 MKS GRYF TCZEW

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

MKS GRYF TCZEW 3 : 3 DSPN KWIDZYN

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ

MKS GRYF TCZEW 0 :14 UKS ORLEN GDAŃSK

MALBORK: C2 TRAMPKARZ

CHAMPIONS II KWIDZYN 5 :6 MKS GRYF II TCZEW

MALBORK: D1 MŁODZIK

POGOŃ TCZEW 1 : 8 MKS GRYF II TCZEW

Continue reading

Dwaj byli zawodnicy MKS Gryf Tczew w Kadrze Polski U-18

Mateusz Kowalski i Oliwier Sławiński byli zawodnicy MKS Gryf Tczew zostali powołani do Kadry Polski U-18.

Wielkie gratulacje i życzymy udanych występów.

U-18: Powołania na turniej towarzyski we Francji

Trener reprezentacji do lat 18 Wojciech Kobeszko ogłosił listę zawodników powołanych na turniej Limoges Tournament we Francji, gdzie zmierzą się ze Szkocją (21 września, 16:00), z Estonią (23 września, 16:00) i z Francją (25 września, 15:15).Lista powołanych zawodników:

Dariusz Stalmach (AC Milan, Włochy), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Wiktor Gromek (Burnley FC, Anglia), Karol Dziedzic (Garbarnia Kraków), Dawid Tkacz (Górnik Łęczna), Mateusz Kowalski (Jagiellonia Białystok)Miłosz Kurzydłowski (Jagiellonia Białystok), Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Jakub Murawski (Legia Warszawa), Maksymilian Stangret (Legia Warszawa), Antoni Mikułko (Lechia Gdańsk), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Mateusz Wójcik (Lech Poznań), Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin), Jakub Rajczykowski (Raków Częstochowa), Olaf Kozłowski (Royale Union Saint-Gilloise, Belgia), Nico Baier (SV Darmstadt 98, Niemcy), Mateusz Jasiński (VfL Wolfsburg, Niemcy), Kacper Przybyłko (Wisła Kraków), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin).