Turniej rocznika 2005 w Łodzi

Kolejny sukces piłkarzy VETREX GRYF TCZEW rocznik 2005

MKS Gryf Tczew

Młodzi piłkarze z Tczewa w dniach 21/22.11.2015 wzięli udział w XI edycji Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej HARY-CUP 2015 W Łodzi. Do turnieju zaproszonych zostało 14 zespołów reprezentujących 8 województw. Wśród nich był zespół VETREX GRYF TCZEW broniący tytułu zdobytego w poprzednim roku.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym. Wyniki grupowe naszej drużyny:

 1. Akademia Futbolu T. Hajto 3-0
 2. FC Wrocław                            0-0
 3. Szkoła Futbolu Gniezno       2-0
 4. Sparta Zabrze                        0-3
 5. Dolcan Ząbki                          2-0
 6. AKS SMS Łódź                       3-2

Wyniki te pozwoliły nam na zajęcie II miejsca w grupie i awans do rundy finałowej. W niej spotkało się 8 najlepszych zespołów po 4 z każdej grupy. Ta faza turnieju rozgrywana była także systemem każdy z każdym z zaliczeniem wyników  meczów z eliminacji  pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Wyniki spotkań finałowych Vetrex Gryf Tczew,

 1. UKS Kiełczów  1-0
 2. Pogoń Siedlce 0-2
 3. Wisła Płock      2-0
 4. Widzew Łódź  1-0

Zdobyte punkty nie pozwoliły nam na obronę tytułu, ale dały  bardzo dobre  II miejsce w turnieju. Dodatkową satysfakcją dla nas jest fakt ,że nasz zawodnik Oliwier Sławiński został wybrany do tzw. drużyny marzeń. W turnieju w zespole Vetrex Gryf Tczew wystąpili:

 • Kanabaj Wiktor
 • Malinowski Kamil
 • Karnowski Wiktor
 • Lipiński Oskar
 • Romanowski Maciej
 • Serafin Mateusz
 • Krasiński Kamil
 • Przytuła Maciej
 • Szczuchniak Szymon
 • Burczyk Przemek
 • Gutowski Nikodem

Ostateczna kolejność turnieju:

 1. Sparta Zabrze
 2. VETRX Gryf Tczew
 3. Pogoń Siedlce
 4. Widzew Łódź
 5. UKS Kiełczów
 6. Wisła Płock
 7. SF Gniezno
 8. Dolcan Ząbki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.